Viddme

Viddme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Viddme, iOS kullanıcılarının çekmiş oldukları videoları anonim olarak paylaşmalarına olanak sağlayan ücretsiz bir video paylaşım uygulamasıdır.

Viddme, iOS kullanıcılarının videolarını internete anonim olarak yükleyebilecekleri ve videolarına ait bağlantı adresini istedikleri kişilerle paylaşabilecekleri ücretsiz bir video paylaşım uygulamasıdır.

Her ne kadar günümüzde Youtube üzerine video yüklemek ve paylaşmak çok kolay olsa da bu noktada gizliliğiniz önem veriyorsanız Youtube üzerine yüklemiş olduğunuz videoların doğrudan Google hesabınızla ilişkili olduğunu bilmelisiniz.

Eğer siz kimliğinizi açığa çıkarmadan videolarınızı internet ortamına yüklemek ve paylaşmak istiyorsanız, Viddme'yi denemenizi öneririm. Herhangi bir kayıt işlemi veya giriş işlemi gerektirmeyen Viddme, videolarınızı anonim olarak sunucuları üzerine yüklemenize ve yükleme işlemi tamamlandıktan sonra size vereceği bağlantı adresini paylaşmanıza olanak sağlar.

Dünyaca ünlü resim paylaşma sitesi Imgur'a benzetebileceğimiz servis ve uygulaması, kullanıcıların anonim olarak resim yerine video paylaşmalarına olanak sağlıyor.

Herhangi bir kayıt adımına gerek duymadan videolarınızı anonim olarak internet ortamına hızlı bir şekilde yükleyebileceğiniz ve videolara ait bağlantı adreslerini istediğiniz kişilerle kolayca paylaşabileceğiniz ücretsiz bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız, Veedme'yi mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR