Volkswagenim 1.0 (ios)

Volkswagenim

1.0
Volkswagenim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Volkswagenim, iOS cihazlarınız üzerinden Volkswagen arabanıza ait olan servislere kısa yoldan ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir uygulamadır.

Volkswagenim, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar için geliştirilmiş bir yardımcı uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama ile Volkswagen araçlarınızın tüm bilgilerine erişebilir ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Volkswagen hizmetlerine kısa yoldan hızlıca ulaşılması için geliştirilen uygulama sadece Volkswagen sahiplerine değil tüm araç sahiplerine hitap ediyor. Volkswagen sahiplerinin ihtiyacı olan tüm servisleri bünyesinde barındıran uygulama, araç sahiplerinin hayatını kolaylaştırıyor. Uygulama sayesinde Volkswagen servislerinden online randevu alabilir, servisteki aracınızın durumunu öğrenebilir, bakım zamanlarını takip edebilir ve aracınıza uygun aksesuarleri inceleyebilirsiniz. Bu uygulamaya sahipseniz yolda kalmak sizi asla korkutmayacak. En yakın yetkili servise kısa sürede ulaşabilir ve canlı destek sağlayabilirsiniz. 

Ayrıca uygulama ile Volkswagen dünyasından haberler edinebilir ve son teknoloji ürünlerini anında görebilirsiniz. Süpriz ödüller, heyecanlı yarışmalar ve davetiyeler gibi etkinlikleri de uygulama sayesinde takip edebilirsiniz. 

Volkswagenim uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.