VPN Unlimited 4.2 (ios)

VPN Unlimited

4.2
VPN Unlimited
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5,282

  • Üretici

    Simplex Solutions Inc

VPN Unlimited, Apple Watch desteği de sunan güvenli VPN uygulaması.

VPN Unlimited, otel, kafe gibi herkesin kullanımına açık veya güvenliğinden şüphe duyduğunuz WiFi noktalarında webde güvenli şekilde gezinmenizi sağlayan VPN uygulamaları arasında.

iPhone, iPad ve Apple Watch’unuzda kullanabileceğiniz VPN uygulamasıyla internet servis sağlayıcıların getirdiği hız sınırlamalarını rahatlıkla aşmanız mümkün. YouTube videolarını gerçek hızınızda izleyebilmenin yanı sıra Twitter, Facebook gibi sıklıkla erişime kapatılan sosyal ağ sitelerinde de engele rağmen paylaşım yapmayı sürdürmeniz mümkün. Tabii ki bölgesel olarak erişime kapatılmış ancak kullanmak istediğiniz servislere de erişim sağlamak için kullanabiliyorsunuz.

Tüm VPN uygulamaları gibi tek dokunuşla ülke değiştirip sınırları aşabileceğiniz VPN uygulamasını 7 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Sınırsız trafik bant genişliği, sınırsız bağlantı hızı, sınırsız cihaz üzerinden bağlanma gibi premium abonelere sunulan tüm özelliklerden bir hafta süresince faydalanabiliyorsunuz. Sonrasında haftalık, aylık, üç aylık veyahut yıllık abonelik modellerinden birini seçerek WiFi bağlantınızı koruma altında tutmaya, online aktivitelerinizi güvene almaya, internet servis sağlayıcıların kısıtlamalarından etkilenmeden son hız webde gezmeye devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR