War and Magic 1.21.106014 (ios)

War and Magic

War and Magic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War and Magic, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

War and Magic, sürükleyici ve bağımlılık yapıcı atmosferiyle karşımıza çıkan harika bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz oyunda kendi imparatorluğunuzu yükseltmeye çalışıyorsunuz.

iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz zevkli bir strateji oyunu olan War and Magic, etkileyici sahneleriyle ön plana çıkıyor. Gerçek zamanlı olarak oynanan oyunda kendi imparatorluğunuzu kuruyor ve binalarınızı büyüterek daha güçlü bir hale gelmeye çalışıyorsunuz. Gelişmiş taktikler kurgulamanız gereken oyunda dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla mücadele edebiliyorsunuz. İttifak sistemine de sahip olan oyunda diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirebiliyorsunuz. Gelişmiş teknoloji ürünü silahların ve binaların yer aldığı oyunda mistik öğelerde bolca bulunuyor. Sihrin de bolca işlendiği oyunda becerilerinizi konuşturuyor ve eşsiz kahramanları kontrol ediyorsunuz

Oyunda topraklarınızı korumak ve genişletmek için aksiyonu bol bir mücadeleye girişiyorsunuz. Yüksek kaliteli görselleri ve harika grafikleriyle ön plana çıkan War and Magic, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyundur. Aynı zamanda bağımlılık yapıcı etkisiyle de birbirinden gelişmiş taktiklerle rakiplerinize saldırmanız gerekiyor. Strateji ve savaş oyunlarını seviyorsanız bu oyun bir hayli hoşunuza gidecek diyebilirim.

War and Magic oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR