What’s the Difference? 1.0.1 (ios)

What’s the Difference?

What’s the Difference?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

What’s the Difference, gösterilen iki aynı resim üzerindeki ufak farklılıkları bulmaya çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

What’s the Difference, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Oynadıkça bağımlısı olacağınız oyundaki amacınız ise size gösterilen aynı resimler üzeirndeki ufak farklılıkları bulmak.

Uygulama marketi üzerinde onlarca resimler üzerindeki farkları bulma oyunu olmasına rağmen, bu uygulama rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor. Bunun nedeni ise farkları belirli bir süre içerisinde bulmanız gerektiğidir. Zaman karşı yarışırken oldulça heyecanlanabilirsiniz. Fakat heyecanınızın farkları bulmasını engel olmasına izin vermeyin.

Kutlamalardan alınan görüntüler, şarkıcı görüntüleri ve bir çok ünlünün fotoğraflarından oluşan binlerce fotoğraflık havuzu bulunan oyunda, asla sıkılmazsınız. Ayrıca uygulama üzerinde bulunan resimlerin hepsi yüksek kalitelidir. Oyunun arayüzü ise oldukça sade.

Bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, What’s the Difference uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.