Where's My Mickey? Free

Where's My Mickey? Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bulmaca oyunudur.

Eğer Where's My Water ya da Cut the Rope tarzı oyunlar oynadıysanız ve beğendiyseniz, bu oyunu da beğeneceğinize eminim. Disney tarafından geliştirilen ve çizgi film kahramanı Mickey'nin resmi oyunu olan Where's My Mickey? Free, oyunun ücretsiz versiyonu.

Oyunda amacınız yeri kazarak, bulutları sıkıp yağmur yağdırarak ve rüzgarlar çıkartarak suyu Mickey'e ulaştırmak. Bunu yaparken çeşitli bulmacaları çözmeniz ve 3 yıldızı toplamanız gerekiyor.  Animasyonları ve kaliteli grafikleri ile çok eğlenceli bir oyun.

Ücretsiz versiyonunda oynayabileceğiniz seviye sınırı var fakat beğenirseniz tam versiyonu uygun bir fiyata satın alıp oynamaya devam edebilirsiniz. 5 bölüm ve toplamda 100 seviyden oluşan oyunun ücretsiz versiyonunda 13 seviye oynayabiliyorsunuz.

Gerçekçi hava ve fizik mekanikleri ile klasik Mickey çizgilerini modern çizgilerle buluşturan oyunda ayrıca ek Goofy bölümleri de var. Yani Goofy karakteri ile de oynayabiliyorsunuz.Eğer siz de küçükken Mickey çizgi filmlerini izliyor ve seviyorduysanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR