World Conqueror 3 1.2.2 (ios)

World Conqueror 3

World Conqueror 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Conqueror 3 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

World Conqueror 3 eğer taktiksel yeteneklerinize güveniyorsanız sizin için uzun süreli eğlence sunacak bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir taktiksel savaş oyunu olan World Conqueror 3'de dünyanın kaderini belirleyen savaşlarda baş role geçmekteyiz. Sıra tabanlı strateji türünün klasik bir örneği olan World Conqueror 3'de tarihsel bir macera yer almakta. Oyuna 2. Dünya Savaşı ile giriş yapıyoruz. Savaşa katılan ülkelerden birini seçerek başladığımız oyunda taktiksel yeteneklerimizle düşmanlarımıza üstünlük sağlıyoruz ve kaynaklarını ele geçiriyoruz. Bu sayede daha fazla asker ve savaş aracı elde edebiliyoruz.

World Conqueror 3'te 2. Dünya Savaşı dönemiyle başlayan savaş tecrübemiz Soğuk Savaş dönemi ile devam ediyor. Nükleer silahların boy gösterdiği bu dönemden sonra ise günümüz savaş dönemine adım atıyoruz ve yüksek teknoloji sürünü savaş araç ve silahlarını kontrol ediyoruz. Oyun içerisinde savaşabileceğimiz yüzlerce cephe yer aldığı için oyunun bitmesi kolay kolay mümkün olmamakta.

YORUMLAR