World Conqueror 4 1.1.1 (ios)

World Conqueror 4

World Conqueror 4
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Conqueror 4, iOS platformu üzerinde oynanabilen İkinci Dünya Savaşı temalı bir strateji oyunudur.

World Conqueror 4, iOS işletim sistemi üzerinde rahatlıkla oynayabileceğiniz İkinci Dünya Savaşı temalı bir strateji oyunudur.

Easy Inc tarafından geliştirilen ve bundan önceki üç oyunuyla mobil dünyanın en iyi strateji oyunu serilerinden bir tanesi olmayı başaran World Conqueror, mobil oyunculara PC kalitesinde bir strateji deneyimi sunmayı başarıyordu. Serinin yeni oyunuyla birlikte kalitesini birkaç seviye daha yukarı çıkarmayı başaran yapımcılar, bu sefer ücretli şekilde ve çok farklı seçeneklerle karşımıza çıkmış durumdalar.

Bilgisayar üzerinde oynadığınız Hears of Iron IV ya da buna benzer diğer strateji oyunlarında olduğu gibi sizleri İkinci Dünya Savaşı’nın en ateşli yılarının ortasına atan World Conqueror 4’te amacınız seçtiğiniz bir ülkeyi askeri ve teknolojik olarak geliştirmek. Bütün bu geliştirmeleri yaparken de savaş alanında kaybetmemek ve generallerinizle birlikte bütün muharebelerden sağ çıkabilmek.

Domination, Conquest ve Scenario olmak üzere üç temel modu olan oyunda, domination modunda bütün haritayı kontrol etmeye, conquest modunda çeşitli savaşları kazanmaya ve scenario modundaysa bir hikayenin peşinden gitmeye çalışıyorsunuz. Strateji sevenler için kaçırılmayacak yapımlardan bir tanesi olan World Conqueror 4, çok yüksek olmayan fiyatıyla da sevenlerine göz kırpıyor.

YORUMLAR