World of Warriors

World of Warriors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World of Warriors, iPhone ve iPad sahiplerinin cihazları üzerinde oynayabileceği detaylı, eğlenceli, heyecanlı ve ücretsiz bir RPG oyunu.

World of Warriors, farklı savaşçılar seçerek rakiplerinize karşı online yada offline olarak savaşlara gireceğiniz ve arenada zaferlere imza atacağınız son derece heyecanlı ve oynadıkça bağımlısı olacağınız başarılı bir RPG oyunu.

Savaş ve strateji oyunu kategorilerine de giren World of Warriors'un grafikleri 3 boyutlu ve oldukça etkileyici. Hatta oyunun en iyi noktasının grafikleri ve oynanışı olduğunu da gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Tarihte başarı sağlamış ve kendine has özellikleriyle bilinen savaşçılar arasından kendi tarzınıza en çok uyanları seçerek katılacağınız savaşlarda özel ataklar ile muhteşem savaşlar yapabiliyorsunuz. Ayrıca bu hareketleri ilk yaptığınızda siz bile ekran karşısında şaşırabilirsiniz çünkü grafik ve animasyonlar gerçekten çok etkileyici.

Günlük ve haftalık etkinlikler ile daha da canlı tutulmaya çalışılan oyun sayesinde iş sonrası stresinizi atabilir yada boş vakitlerinizi değerlendirerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunu iPhone ve iPad'lerinize indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Kazandığınız her savaş için ödül sunulan oyunda oyun içi mağazadan para karşılığında bazı eşyaları alabiliyorsunuz. Fakat oyunu oynamak için zorunlu değil. Bu nedenle oyunu hiç bir ücret ödemeden ücretsiz olarak da oynayabiliyorsunuz.

Oldukça detaylı, geniş kapsamlı ve büyük bir oyun olan World of Warriors sayesinde kendi stratejilerinizi geliştirerek savaşlardan galip gelmeyi öğrenmek için hemen oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR