Yahoo News Digest

Yahoo News Digest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir haber uygulamasıdır.

Yahoo News Digest, gerçekten şık ve modern bir şekilde tasarlanmış haber uygulamasıdır. 2014 yılında Apple Tasarım ödülüne dahi layık görülen uygulama aynı zamanda göze hitap ederken kullanıcıyı düşünmeyi de unutmamış.

Kullanıcı dostu arayüzü ve işlevsel özellikleri ile dünyadan haberdar olmak için en iyi yollardan bir tanesi Yahoo'nun geliştirdiği haber uygulamasını indirmek diyebilirim. Temel olarak uygulamanın yaptığı şey sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere size bildiri göndererek günün haberlerinden haberdar etmek.

Birden çok kaynaktan özenle derlenen haberleri sabah ve akşam size getiren uygulama size sadece haberlerin anahtar noktaları ile önemli yerlerini derleyerek bunları sunar. Böylece haberlerin hepsini okuyarak zaman kaybetmemiş aynı zamanda da dünyadan haberdar olmuş olursunuz.

Dünya, politika, spor gibi bir çok kategoriyi içinde barındıran uygulamanın bir de widget'ı var. Ana ekranınıza koyabileceğiniz bu widget ile uygulamayı açmaya bile gerek duymayacaksınız. Kısacası eğer iOS cihazlarınızda kullanmak için bir haber uygulaması arıyorsanız, Yahoo News Digest'i tavsiye ederim.

YORUMLAR