YourMoments

YourMoments
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda en kolay yoldan fotoğraf kolajları hazırlamak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

YourMoments uygulaması iPhone ve iPad'lerinizde fotoğraf kolajları hazırlamanız ve bunları içindeki araçlarla daha da güzel hale getirmeniz için hazırlanmış uygulamalardan bir tanesi. Hem oldukça yeterli sayıda araç barındırması, hem de ücretsiz olması ile tercih edilebilir uygulamalar arasında yer alıyor.

Fotoğraflarınızı kolaj haline getirebilmek için pek çok farklı oran orantı kullanabileceğiniz uygulamada her bir oran için farklı yerleşimler de yer alıyor. Yerleşimlerinizi ve fotoğraflarınızı seçtikten sonra her bir fotoğrafa farklı efektler de uygulayabiliyorsunuz. Böylece fotoğraf kolajınız oldukça orijinal bir hale geliyor ve bu esnada köşelerin düzeltilmesi gibi işlemleri de tamamlamak mümkün hale geliyor.

Eğer kolajlarınızın sadece resimlerden oluşmamasını istiyor ve aynı zamanda yazılar ekleyerek onlarla mesajlar da vermek istiyorsanız uygulamada yeteri kadar yazı fontu ve aynı zamanda yazılar için gerekli efektler de yer alıyor. Tüm işlemleri tamamladıktan sonra paylaşım butonlarını kullanarak sosyal ağlardaki hesaplarınız üzerinden dostlarınızla eğlenceli kolajlarınızı paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR