Zombie HQ 1.8.0 (ios)
Zombie HQ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    142

  • Üretici

    Rebellion

Zombie HQ oldukça başarılı bir iOS oyunudur

Zombie HQ oyun severlere hızlı ve akıcı bir oynanış sunan oldukça eğlenceli bir zombi oyunudur.

Zombilerle çevrili bir şehirdeki kahramanların hikayesini konu alan ve ücretsiz olarak oynanabilen iOS oyunu olan Zombie HQ zombi oyunlarına mizahi bir yaklaşım getiriyor.

Oyunda zombilerden kurtulup rahat bir nefes alacağımız bir sığınak kurmak ilk hedefimiz. Sığınağımızı kurduktan sonra kahramanlarımızı şehrin geri kalanını kurtarmak için motive etme amacıyla sığınağımızı jakuzi ve bilardo masası gibi olmazsa olmaz dekoratif öğelerle döşemeliyiz. Bu adımdan sonra sokağa çıkarak şehri kurtarmaya ve hakkımız olanı geri almaya başlıyoruz. Oyunda kaynak toplamaktan güçlü zombi patronlarıyla karşılaşmaya birçok farklı görev bizleri bekliyor.

Zombie HQ'nün en kuvvetli yönü oynanışıdır. Klasik bir oyun olan Crimsonland'ın kuşbakışı oynanış yapısına benzer bir oynanış sunan Zombie HQ size oldukça hızlı ve akıcı ve aksiyon dolu anlar yaşatıyor. Oyun bu yönüyle bağımlılık yapmakta ve oyun severleri uzun süre mobil cihazlarına bağlamakta.

Zombie HQ bize birçok farklı silah seçeneği sunuyor. Elektrikli testere ve kılıç gibi gibi yakın mesafe katliam araçlarının yanında pompalı tüfek ve keskin nişancı tüfeği gibi ateşli silahlarla pis ve kokuşmuş zombileri haklayabiliyoruz. Maceralarımız boyunca kahramanımızın üstüne başına modayla daha uyumlu kıyafetler alabiliyoruz ve sığınağımızın dekorunu bize sunulan değişik mobilya seçenekleriyle değiştirebiliyoruz. Eğer zombi oyunlarını seviyorsanız Zombie HQ denemeniz gereken bir oyun.

YORUMLAR