Zoombinis 1.0.2 (ios)

Zoombinis

Zoombinis
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zoombinis, kafa yormanızı sağlayan ve oynarken keyif alacağınız gelişmiş özelliklere sahip bir iOS macera oyunu.

Zoombinis, macera oyunları kategorisinde yer almasına rağmen maceradan çok bulmaca çözmeniz gereken ve böylece mavi ve ufak yaratıklar olan Zoombini'leri güvenli köylerine götürmeniz gereken eğlenceli ve gleişmiş bir iOS oyunu.

Eski yıllardaki bir oyunun yeniden düzenlemesiyle ortaya çıkan Zoombinis, hem Android hem de iOS platformunda ücretli olmasına rağmen oldukça fazla oyuncu tarafından oynanan ve sevilen bir oyun haline geldi. Ücretsiz olarak karşımıza çıkan pek çok oyundan çok daha kaliteli olan ve görsel açıdan da oyuncuları memnun eden Zoombinis, bunu girişten sonuna kadar her aşamada oyunculara hissettiriyor.

Bir çok farklı bulmaca çözeceğiniz oyundaki amacınız mavi ve sevimli ufak yaratıkları şeytani düşmanlarından kaçırarak kendi güvenli köylerine götürebilmek. Tabi bunu başarabilmek sandığınız kadar kolay bir iş değil ve oldukça fazla kafa yormanız gerekiyor. Olayın en güzel noktalarından bir tanesi ise gittikçe zorlaşarak sizi daha da zorluyor olması. Bunun anlamı ise ilerleyen dönemlerde karşılaşacağınız bulmacalar karşısında daha çok zorlanacaksınız.

Oyunda karşınıza çıkacak olan tüm mavi yaratıkların her biri farklı bir görünüme ve farklı kişiliklere sahipler. Bu yüzden oyun tek düze ilerlemiyor ve her yerde çok ince ayrıltılar mevcut. Zaten 400 MB'a yakın olan dosya boyutundan da oyunun detaylı ve gelişmiş bir oyun olduğunu anlayabilmeniz mümkün. Oyunun belki de tek negatif yönü ücretli olması fakat bir kere mahsus ödeyeceğiniz bu ücret bu tür bir oyun için çok fazla değil diye düşünüyorum.

Kaliteli oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız ve oynadığınız oyunlarda en ince ayrıntılara kadar önem veriyorsanız Zoombinis'i satın alarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR