Android için En İyi İndirim Kuponu Uygulamaları

Android için en iyi indirim kuponu uygulamaları ile alışverişlerinizi daha uygun fiyatlı bir şekilde yapabilir, paranızın cebinde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Android için En İyi İndirim Kuponu Uygulamaları

Android için en iyi indirim kuponu uygulamaları ile alışverişlerinizi daha uygun fiyatlı bir şekilde yapabilir, paranızın cebinde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Bugün pek çok internet kullanıcısı, herhangi bir ürünü satın almadan o ürünü çeşitli e-ticaret sitelerinde araştırıp fiyat karşılaştırması yapıyor. Eğer herhangi bir e-ticaret sitesi, indirim kuponu ve benzeri kampanyalar yürütüyorsa o siteden alışveriş yapmayı tercih ediyor.

Sizin için derlediğimiz uygulamaların amacı da fırsat ürünlerini takip etmenizi kolaylaştırmaktır. Bu uygulamaları kullanarak sıcak fırsatları kaçırma sorunundan sonuna kadar kurtulabilirsiniz.

Android Kullanıcıları İçin İndirim Kuponu Uygulamaları

  • Yakala.co
  • Fırsat Bu Fırsat
  • Grupanya
  • Zubizu
  • Flipp
  • Groupon

Bu uygulamalar, alışveriş yaparken paranızın büyük bir kısmının cebinde kalmasını sağlayacak uygulamalar arasında en çok bilinen ve kullanıcılardan en çok olumlu yorum alan uygulamalardır. Gelin, yukarıda yer alan indirim kuponu uygulamaları listesini daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

1. Yakala.co

İnternetten alışveriş yapanların telefonunda bulunması gereken uygulamalardan biri olan Yakala.co uygulaması, kullanıcılara modern bir arayüz sunuyor. Uygulamanın kullanımı da son derece kolaydır.

Bu uygulama sayesinde eğitim, tatil, yeme-içme, sağlık, güzellik ve daha pek çok kategoride fırsat ürünlerini takip edebilirsiniz. Uygulamayı kullanmaya başlamak için yeni hesap oluşturabilir ya da Facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

Fırsat ürünleri, fiyat gibi önemli bilgilerin derlendiği bir sayfada sıralanıyor. Ürüne tıklayarak dilerseniz o ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilir ve içinize sindiğini düşündüğünüüzde o ürünü satın alabilirsiniz.

2. Fırsat Bu Fırsat

Fırsat Bu Fırsat uygulaması ile günlük ya da dönemlik indirimleri sadece akıllı telefonunuzla takip edebilirsiniz. Uygulamanın en iyi yanı, indirimli ürünleri kategori bazında takip edebilmenizdir.

Fırsat Bu Fırsat uygulaması, 5 yıldızlı otel, tema park, spa, ev ihtiyaçları, ünlü markaların ürünleri de dahil olmak üzere %50'ye varan bütün indirimli ürünleri bir araya getiriyor.

Uygulamanın kadın giyim, gözlük, aksesuar, saat, kolye, ayakkabı, telefon, telefon aksesuarları, kilim, halı, yorgan, çocuk bezi, anne ve çocuk gereçleri, köpek maması, oto yedek parçaları gibi çok geniş bir ürün yelpazesi olduğunu da belirtelim.

3. Grupanya

Grupanya, tatil ve eğlence mekânlarını, güzellik ve bakım mekânlarını, yeme içme için en iyi mekânları, kursları %90'a varan indirim ile kullanıcılarla buluşturuyor. Diğer uygulamalar gibi bu uygulamalarda da mutfak ve ev gereçleri, sağlık ve spor, hediyelik, oteller gibi kategorilerden fırsatlara ulaşabilirsiniz.

4. Zubizu

Zubizu, temel olarak siteler arasında kaybolmadan çeşitli kampanyalardan, etkinliklerden haberdar olmanızı sağlayan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanmak için sosyal medya hesaplarınızdan birini ya da e-posta adresinizi kullanabilirsiniz.

Kaydolma sürecini geçtikten sonra ilgi alanlarınıza göre kaçırmamanız gereken ürünleri Zubizu'nun size önermeye başlamasını sağlayabilirsiniz.

5. Flipp

Flipp, Android için geliştirilen indirim kuponu uygulamaları arasında öne çıkan başka bir uygulamadır. Çeşitli alışveriş mağazaları tarafından dağıtılan haftalık ya da aylık ilanları kontrol edebileceğiniz, satın almak istediğiniz ürünleri en uygun fiyata hangi mağazalardan temin edebileceğiniz gibi bilgileri Flipp tek bir dokunuşla önünüze getiriyor.

6. Groupon

Groupon, dünyanın dört bir yanındaki 500'den fazla şehirde en iyi yemek, hizmet ve satın alma alanlarında %90'a varan indirimleri bir araya getiriyor. Groupon'un Android uygulaması sayesinde pek çok kampanyayı aynı anda görüntüleyebilir, %50 ile %90 arasında indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Grupanya

Grupanya

Grupanya Android uygulaması ile bulunduğunuz şehir için sunulan tüm fırsatları takip edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Yakala.co

Yakala.co

Yakala.co, Android için fırsat ürünlerini takip edebileceğiniz bir uygulamadır.

ÜCRETSİZ
Flipp

Flipp

Flipp, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve alışveriş masraflarınızı aşağı çekebileceğiniz ekonomik bir alışveriş uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Fırsat Bu Fırsat

Fırsat Bu Fırsat

Fırsat Bu Fırsat, dönemlik indirimler sunarak kullanıcıların ürün ya da ürünleri avantajlı şekilde satın almalarını sağlayan sitenin mobil uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Zubizu

Zubizu

Zubizu, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yaşam tarzı uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Groupon

Groupon

Şehirlerdeki en iyi kampanyaları büyük indirimlerle sunan Groupon'ın Android uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR