Yakala.co

Yakala.co

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 442
  • DOSYA BOYUTU 2.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici yakala.co

Yakala.co, Android için fırsat ürünlerini takip edebileceğiniz bir uygulamadır.

Yakala.co uygulaması, Android kullanıcıları için geliştirilen, ünlü fırsat sitesinin mobil versiyonudur. Bulunduğunuz şehrin fırsatlarını bu uygulama sayesinde her yerden takip edebilirsiniz.

İnternetten alışveriş yapmayı seviyorsanız, fırsat sitelerini mutlaka duymuşsunuzdur. Normalin yarı fiyatına kadar indirim sağlayan fırsatlara, kullanıcılar çok rağbet gösteriyor. İşte bu fırsat sitelerinden yakala.co, mobil versiyonuyla tüm fırsatları parmaklarınızın ucuna kadar getiriyor. Kültür-sanat aktiviteleri, eğitimler, tatil, yeme-içme, sağlık ve güzellik gibi birçok kategoride fırsatları uygulamadan takip edebilirsiniz. Modern bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı da gayet basit.Uygulamayı başlattığınızda en başta, üye girişi bölümü bulunuyor. Üyeliğiniz varsa bilgilerinizi girebilir, isterseniz de Facebook ile giriş yapabilirsiniz. Fırsatların yer aldığı sayfa, gayet anlaşılır bir biçimde tasarlanmış. Fırsata ait görsel, fırsatın ismi ve ücreti gibi kısa bilgiler yer almakta. Fırsata tıklayarak detaylı bilgi alabilir, isterseniz fırsatı satın alabilirsiniz. Bulunduğunuz şehre ait fırsatları üst kısımdaki menüden yapabilirsiniz. Bulunduğunuz konumu belirle ve listedeki şehirleri seçme gibi 2 farklı opsiyon bulunuyor. Bulunduğunuz konumun hesaplanması için cihazınızın GPS özelliği açık durumda olmalıdır.

Ürünleri kategori şeklinde filtreleyen Ürün butonuyla, istediğiniz kategorideki fırsatlara kolayca ulaşabilirsiniz. Siz de fırsatları kaçırmamak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Uygulama, Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.