Windows İçin En İyi Ücretsiz CD, DVD, Blu-ray Yazma Programları

Windows için CD, DVD, Blu-ray yazma programları listemiz ile tüm dosyalarınızı yedeklemenize yardımcı olacak ücretsiz program ihtiyacınıza karşılık buluyoruz.

Windows İçin En İyi Ücretsiz CD, DVD, Blu-ray Yazma Programları

Windows için CD, DVD, Blu-ray yazma programları listemiz ile tüm dosyalarınızı yedeklemenize yardımcı olacak ücretsiz program ihtiyacınıza karşılık buluyoruz.

Bulut depolama hizmetlerinin yaygınlaşması ile ücretsiz CD yazma programları daha az rağbet görmeye başlamış olsa da bütün dosyalarınızı yedeklemeye imkân veren programlar hâlâ varlığını sürdürmektedir.

Ücretli yazma programlarının çoğunun kullanımı zor ve karmaşık olduğu için ücretsiz CD yazma programları arasından seçim yapmak iyi bir tercih olacaktır.

Sizler için hazırladığımız listede birbirinden kaliteli, kullanımı kolay birçok yazılım bulunmaktadır. Bu programlar arasından beğendiğiniz birini seçip kolaylıkla indirebilirsiniz.

CD, DVD, Blu-ray Yazma Programları Listesi

  • CDBurnerXP
  • BurnAware Free
  • AnyBurn
  • WinX DVD Author
  • Easy Disc Burner
  • Ashampoo Burning Studio Free
  • DVD Flick
  • DeepBurner Free

Yukarıdaki liste, ücretsiz CD, DVD, Blu-ray yazma programları arasından seçilen en iyi programlardan oluşmaktadır. Bu programları aşağıdan inceleyin, sizin için en uygun programı bulup denemeye başlayın.

1. CDBurnerXP

CDBurnerXP her ne kadar ücretsiz olsa da birçok ücretli programa taş çıkaracak bir programdır. Bu programı kullanarak standart veri diskleri yaratabilir, bilgisayarınızdaki dosyaları disklerinize yedekleyebilirsiniz.

Programla bootable diskler de yazdırılabilmektedir. CDBurnerXP, bilgisayarınızdaki MP3, WAV, WMA vb. ses formatlarını kullanarak müzik CD'si de oluşturmaya olanak tanımaktadır.

2. BurnAware Free

BurnAware ile müzik, film, oyun, belge ve dosyaları ücretsiz olarak CD/DVD yazdırabilirsiniz. Her türlü verinizi yedeklemek için kullanabileceğiniz programın kullanımı son derece basittir. Bu, programı her seviyeden bilgisayar kullanıcısının kolaylıkla kullanabileceği anlamına gelir.

3. AnyBurn

AnyBurn, çok düşük boyutlu olmasına rağmen sunduğu profesyonel çözümlerle CD, DVD, Blu-ray yazma programları arasında çarpıcı bir şekilde öne çıkmaktadır. Program, herhangi bir teknik bilgi gerektirmeyecek şekilde geliştirilmiştir. Bu da isterseniz bilgisayar kullanmaya yeni başlamış biri olun, programı rahatlıkla kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.

4. WinX DVD Author

WinX DVD Author, videolarınıza menüler ve bölümler eklemenize ve bunları daha sonra DVD olarak kaydetmenize imkân tanıyan bir yazdırma programıdır. VOB dönüştürücü, VOB'dan DVD derleyici, DVD yazıcı ve YouTube video indirici gibi çeşitli araçlarla özellik bakımından zengin bir program hâline gelmektedir.

5. Easy Disc Burner

Easy Disc Burner, bilgisayarınızda yer alan dosyaları, klasörleri CD, DVD ve Blu-ray disklere yazdırabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Kullanımı basit bir program olan Easy Disc Burner ayrıca Türkçe dil desteği ile gelmektedir.

6. Ashampoo Burning Studio Free

Ashampoo Burning Studio, karışık CD/DVD yazdırma programlarını kullanmakta güçlük çeken kullanıcılara yardım eli uzatan ücretsiz, basit kullanım sunan bir programdır. Kaliteyi önem hiyerarşisinde en üst seviyeye yerleştiren program, kendi müzik ve video CD'lerinizi yazdırmanız için büyük bir kolaylık sunmaktadır.

7. DVD Flick

DVD Flick, çeşitli formatlardaki video dosyalarını DVD formatına çevirmek ve bunları DVD oynatıcısında oynatmak isteyenler için geliştirilmiş bir programdır. AVI, MPG, ASF, WMV, FLV, MP4, MP3, H264 desteğine sahiptir.

8. DeepBurner Free

DeepBurner, gelişmiş bir CD/DVD yazdırma programıdır. Veri yazma, disk kopyalama, yedekleme gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirebileceğiniz programla fotoğraf albümleri oluşturabilir, ISO kalıp dosyaları oluşturup yazabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

CDBurnerXP

CDBurnerXP

CDBurnerXP, kullanımı kolay ücretsiz CD, DVD, Blu-Ray ve ISO yazdırma programıdır. CDBurnerXP'yi Track CD yapmak için de kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
AnyBurn

AnyBurn

AnyBurn, küçük ve basit olmasına karşın CD/DVD/Blu-ray yazma konusunda oldukça profesyonel çözümler sunan ücretsiz bir CD/DVD/Blu-ray yazma programıdır.

ÜCRETSİZ
Easy Disc Burner

Easy Disc Burner

Easy Disc Burner, bilgisayarınızda bulunan dosya ve klasörleri kolayca CD, DVD ve Blu-ray disklere yazdırabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

ÜCRETSİZ
BurnAware Free

BurnAware Free

BurnAware CD, DVD, Blu-ray yazdırma işlemlerini çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğiniz fonksiyonel bir CD yazma aracıdır.

ÜCRETSİZ
DeepBurner Free

DeepBurner Free

DeepBurner Free ile hızlı ve kolay bir şekilde CD/DVD yazma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
WinX DVD Author

WinX DVD Author

WinX DVD Author adlı program yardımıyla evinizde kolayca kendi DVD video disklerinizi hazırlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
DVD Flick

DVD Flick

Bilgisayarınızda çeşitli formatlarda bulunan video dosyalarınızı DVD formatına çevirmek ve bu sayede bu videoları DVD oynatıcınızda ya da ev sinema sisteminizde oynatmanızı sağlayan ücretsiz bir program.

ÜCRETSİZ
Ashampoo Burning Studio Free

Ashampoo Burning Studio Free

Ashampoo Burning Studio Free, tüm dosyalarınızı CD ve DVD'ler üzerine kolay bir şekilde yazmanıza olanak sağlayan CD/DVD yazma programıdır.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR