Windows İçin En İyi Ücretsiz Ses Formatı Dönüştürme Programları

En iyi ücretsiz ses formatı dönüştürme programları ile bilgisayarınızda açamadığınız bazı ses formatlarını açabilirsiniz.

Windows İçin En İyi Ücretsiz Ses Formatı Dönüştürme Programları

En iyi ücretsiz ses formatı dönüştürme programları ile bilgisayarınızda açamadığınız bazı ses formatlarını açabilirsiniz. Üstelik kalite kaybı da yaşamazsınız.

Bu listede sizlerle Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz ses formatı dönüştürücü program önerilerimizi paylaşacağız.

Bu liste hazırlanılırken programların farklı dosya uzantılarını destekleyip desteklemediğine dikkat edilmiştir. Aşağıdaki listede yer alan programlardan beğendiğiniz bir programı seçebilir ve kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ses Formatı Dönüştürme Programları Listesi

  • Format Factory
  • Any Video Converter
  • Freemake Video Converter
  • HandBrake
  • MediaHuman Audio Converter
  • XMedia Recode
  • Free Studio

Yukarıdaki programları en iyi ses formatı dönüştürme programları oluşturmaktadır. Bu programlar hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

1. Format Factory

Format Factory her türlü ses, video ve resim dosyasının formatını başka bir dosya formatına dönüştürmek için kullanılabilecek ücretsiz bir programdır. Programın sunduğu tek özellik de bununla sınırlı değildir.

Bu programlar ile video ve ses dosyaları üzerinde kesme, kırpma, bölme, ayırma işlemleri gerçekleştirilebilir. Programın desteklediği uzantılar arasında PDF, TXT, DOC, Excel, MP3, MOV, MKV, MMF, M4A, ICO, AVI, TIF, TGA yer almaktadır.

2. Any Video Converter

Any Video Converter AVI, MP4, WMV, MKV, FLV, MPEG, 3GP, MP3, DVD daha birçok dosya formatını destekleyen ücretsiz bir format değiştirme aracıdır. Bu programla ses formatı dönüştürme işleminin yanı sıra videolar üzerinde kırpma, ekran oranını değiştirme, ses kalitesini değiştirme gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

3. Freemake Video Converter

Kullanışlı arayüzle gelen Freemake Video Converter AVI, MP4, 3GP, DVD, MP3 ve daha birçok formatı destekleyen ücretsiz bir dosya formatı dönüştürücüsüdür. Program ayrıca bir video editörü ile gelir. Videoların istenmeyen bölümlerini kesebilir, videoları birleştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

4. HandBrake

HandBrake, listemizin başka bir ücretsiz ses formatı dönüştürme programıdır. Programla DVD formatındaki videoları MPEG-4 çevirmek mümkündür. Programın desteklediği diğer çıktı formatları ise Mp4, MKV, Theora, AAC, CoreAudio, MP3'ten oluşmaktadır.

5. MediaHuman Audio Converter

MediaHuman Audio Converter, ses dosyalarınızı WMA, OGG, FLAC, ACC gibi ses formatlarına çevirebileceğiniz ücretsiz bir programdır. Program, dönüştürme sürecinin kolay işlemesi için özellikle basit tutulmuştur.

6. XMedia Recode

XMedia Recode 3GP, 3GPP, 3GPP2, AC3, AAC, AMR, AVI, FLAC, FLV, m1v, M4A, MMF, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MP2, MP4 dosya formatına dönüştürme desteği veren ücretsiz bir format dönüştürme programıdır.

7. Free Studio

Free Studio, ses ve video dosyalarını dönüştürebileceğiniz bir programdır. Bunun yanı sıra ses ve video dosyaları üzerinde küçük değişiklikler yapmanıza olanak tanımaktadır.

Format Factory

Format Factory

Format Factory, video, ses ve resim dosyalarını dönüştürmek için kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz bir multimedya dönüştürücü.

ÜCRETSİZ
Any Video Converter

Any Video Converter

Any Video Converter Free ile tüm video dosyalarının formatlarını hızlıca dönüştürebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter ücretsiz bir video dönüştürücü olmanın yanında basit işlemler yapabileceğiniz bir editör.

ÜCRETSİZ
HandBrake

HandBrake

HandBrake, Windows kullanıcılarının DVD ve Blu-Ray'lerini dönüştürebilecekleri faydalı bir araçtır.

ÜCRETSİZ
XMedia Recode

XMedia Recode

XMedia Recode neredeyse bilinen tüm ses ve video formatlarını birbirine dönüştürebilen ücretsiz bir yazılımdır.

ÜCRETSİZ
Free Studio

Free Studio

Free Studio ses ve video dosyalarınızı düzenleyebileceğiniz birbirinden farklı ücretsiz programlar içeren kapsamlı bir pakettir.

ÜCRETSİZ
MediaHuman Audio Converter

MediaHuman Audio Converter

MediaHuman Audio Converter, kolay kullanıma sahip ve ücretsiz bir ses dosyası dönüştürme yazılımıdır.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR