AirDroid 3.0 (Mac)
AirDroid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    875

  • Üretici

    SAND STUDIO

AirDroid, bilgisayar üzerinden Android cihaza erişme ve dosya paylaşma uygulamasıdır.

Android cihazınızın var olan tüm işlevlerini Mac üzerinden kontrol etmenizi mümkün kılan AirDroid, Android kullanıcıların uzun zamandır tercih ettikleri en sevilen uygulamalarından bir tanesi. Milyonlarca kullanıcı arasında kanıksanmış bir kullanımı olan olan bu uygulama, güncellemeler sayesinde bünyesine birçok yeni özellik katarak gelen mesajları cevaplamanızı, bildirimleri kontrol etmenizi, sosyal medya hesaplarınızı yönetmenizi sağlarken telefona dair birçok fonksiyonu da kolayca kurcalayabiliyorsunuz.

Diyelim ki şarj cihazına bağlı Android telefonunuz size uzak ve WhatsApp üzerinden yağan mesajları cevaplamak istiyorsunuz. Mac klavyesinden bunu yapmanız mümkün. Dosya aktarımı ve birçok farklı senkronizasyon ayarlarını yaparken bu işleri tek ekran ve tek cihaz üzerinden gerçekleştimeniz mümkün. AirDroid bu anlamda piyasa içerisinde rakipsiz bir uygulama.

AirMirror güncellemesiyle her zamankinden daha kullanışlı bir görüntü aktarımı sağlayan uygulama, Mac için en ideal ebatlarda görüntü almanızı sağlıyor ve cihazınızı sanki yanınızdaymış gibi kontrol etmenize imkan tanıyor. Android bir cihaz kullanıyorsanız bu uygulamayaı indirmek verimliliğinizi ciddi bir ölçüde artıracaktır.

YORUMLAR