Bitcasa 1.3.1249 (Mac)
Bitcasa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    89

  • Üretici

    Bitcasa

Bitcasa, sizin için önemli olan dosya ve klasörlerinizi bulut dosya depolama sunucularıyla senkronize edebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Bitcasa, Mac kullanıcılarının dosya ve klasörlerini bulut sunucular üzerinde yedekleyebilmeleri ve kendi belirleyecekleri klasörleri bulut sunucular ile senkronize edebilecekleri ücretsiz bir servistir.

Piyasada yer alan Dropbox, Box, Google Drive ve benzeri birçok rakibi gibi kullanıcılara ücretsiz bulut depolama alanı sunan Bitcasa, tüm kullanıcılarına 10 GB'lık bulut depolama alanını ücretsiz olarak vermektedir.

Ayrıca çapraz platform desteğine sahip olan Bitcasa'ya sahip olduğunuz tüm cihazlar üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede ne zaman nerede olursanız olun tüm verilerinize güvenli ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Dosyalarınızı bulut sunuculara yüklediğiniz sırada sizin için şifreleyen Bitcasa, tüm verilerinizin korunmasını ve güven içerisinde bulut sunucular üzerine yüklenmesini sağlar.

Bulut sunucular üzerinde sakladığınız tüm verilerinizi kolay ve hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşmanıza da olanak sunan program, özellikle tek bir dosyayı anlık olarak bulut sunucular üzerinden arkadaşlarınızla paylaşama konusunda çok kullanışlıdır.

Alternatif bir bulut dosya depolama servisine ihtiyaç duyuyorsanız Bitcasa'yı mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR