iBetterCharge 1.0.2 (Mac)

iBetterCharge

iBetterCharge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iBetterCharge sayesinde iPhone'unuzu şarj etmeyi asla unutmayacaksınız.

iPhone kullanıcıları için özel olarak geliştirilen iBetterCharge, mobil cihazınızın batarya durumunu anlık olarak izler ve bataryanız bitmeden cihazınızı şarj etmenizi hatırlatır. Tamamen ücretsiz sunulan ve kurulumsuz olarak gelen batarya uygulaması ile iPhone’unuzun pil seviyesini masaüstünüzden takip edebilirsiniz.

Akıllı telefonların en büyük problemlerinden birisi de pillerin oldukça zayıf olması. Yoğun kullanımlarda 1 günü zor çıkaran telefonlarda her türlü işimizi rahatlıkla halledebiliyoruz. Ancak yoğun iş temposunda telefonunuzu şarj etmeyi unutabilir ve süprizle karşılaşabilirsiniz. Akıllı telefonlardaki batarya sorununu gören Softorino tarafından geliştirilen iBatterCharge adlı yazılım ise iPhone’unuzun şarjı azaldığında masaüstünüzden sesli ve animasyonlu bildirim yollayarak telefonunuzu şarj etmeniz hususunda sizi uyarıyor.

iPhone’unuzun pil durumunu doğru bir şekilde gösteren iBetterCharge’ın kullanımı da kurulumu kadar basit. Kurulum dosyasına çift tıklamanızın ardından programın kısa bir tanımı ile karşılaşıyorsunuz. iPhone’unuzu bilgisayarınıza bağlamanız ardından program iPhone’unuzla eşleşiyor ve pil durumunu göstermeye başlıyor. Programın iPhone’unuzu görebilmesi için iTunes’u açıp Özetler sekmesinde bulunan “Bu iPhone ile WiFi üzerinden eş zamanlı” seçeneğinin işaretlenmiş olduğunu kontrol etmeniz gerekiyor.

iBetterCharge, iPhone’unuzun pil seviyesi %50, %20, ve %5’e ulaştığında ve tam şarj durumunda sizi uyarabiliyor. Bildirimlerin sesli ve animasyonlu olarak gösterip gösterilmeyeceğini belirleyebiliyorsunuz.

Birden fazla iPhone modeli kullananlar için çoklu cihaz desteği de sunan iBetterCharge, pil durumunu masaüstünden takip etmek isteyenler için ideal bir program.

YORUMLAR