Microsoft PowerPoint 16.43 (Mac)

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  6,890

 • Üretici

  Microsoft

Mac için Microsoft PowerPoint uygulaması

Microsoft PowerPoint, sunum hazırlamak için en iyi programlardan biri; Mac için Office uygulamalarından Apple Keynote alternatifi. Mac bilgisayarda Microsoft Office programı arayanlar için Office 365’i, sadece PowerPoint’e ihtiyaç duyanlar için de bu uygulamayı indirmelerini öneririm.

Mac için Office paketi Office 365 ile birlikte Word, Excel, PowerPoint ve Outlook geliyor lakin ofis uygulamalarını ayrı ayrı da indirebiliyorsunuz. Mac App Store’dan ücretsiz indirilebilen sunum hazırlama uygulaması Keynote’dan çok daha yetenekli olan Microsoft PowerPoint’i mevcut Office 365 aboneliğinizle kullanmaya başlayabilirsiniz. Mac için PowerPoint uygulaması, Windows ile aynı özelliklere sahip. Ek olarak MacBook Pro Touch modellerinde küçük dokunmatik ekran üzerinden kısayollar sunuyor ve sunuma odaklanmanızı kolaylaştıran koyu moda sahip.

Microsoft PowerPoint Mac Özellikleri:

 • Touch Bar modellerde sunu slayt görünümünde kullanıldığında Touch Bar’da denetimler sağlanır. Böylece slayt küçük resimlerine erişebilir ve süreölçer ile sunum yaparken zamanı izleyebilirsiniz. Koyu mod, ışığın yeterli olmadığı ortamlarda sunumunuza odaklanmanızı sağlar.
 • Güzel tasarımlar, zengin animasyonlar, sinematik geçişler, üç boyutlu modeller ve simgelerle sunumuza canlılık katın.
 • Sunularınız OneDrive ile eşitlenir. Böylelikle Mac bilgisayarınızda hazırlamaya başladığınız sunuya PowerPoint mobil uygulamasında devam edebilirsiniz. Herhangi bir cihazdan yeni sunum oluşturmak da sunum üzerinde çalışmak da son derece kolaydır.
 • Sunumunuzu iş arkadaşlarınızla kolayca paylaşın, birlikte üzerinde düzenlemeler yapın. Bulut kayıt özelliğiyle sunuma istediğiniz cihazdan erişin.

YORUMLAR