Rohos Logon Key Free 3.0 (Mac)

Rohos Logon Key Free

3.0
Rohos Logon Key Free
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    158

  • Üretici

    Tesline-Service.S.R.L.

USB belleğinizi güvenlik anahtarına dönüştüren bu yazılım size maksimum güvenliği sağlıyor.

USB belleğiniz sayesinde PC güvenliğini her daim yanınızda taşıyabilme fikri size cazip geliyorsa Rohos Logon Key size oldukça sıradışı bir güveklik kalkanı sunuyor. Bu yazılımı yüklemenizle birlikte Mac cihazınızda USB belleğini bir anahtar olarak kullanabileceksiniz ve sisteminizi başka bir şekilde açmak mümkün olmayacak. Umumi yerlerde açık biraktığınız bir bilgisayarınız varsa ve davetsiz misafirlerden çekiniyorsanız yapmanız gereken tek şey USB belleği yuvadan çıkarmak ve yanınıza almak.

Şifrelerle bir güvenlik sistemi oluşturuyor olsanız da herhangi bir yerden bir ipucu elde eden insanlar sisteminize ve hesaplarınıza giriş yapabilecektir. Hatta size bunu farkettirmeden de gerçekleştirmeleri mümkün. Rohos Logon Key ile böyle bir durumun asla oluşmaması konusunda garantili bir hizmetten faydalanmış olacaksınız.

Şifreli bir koruma sistemi sayesinde bilgisayar girişinizi bloke eden yazılım USB belleğinizi takmanızla birlikte bu güvenlik bariyerini otomatik olarak çözüyor ve Mac cihazınızı kaldığı yerden kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Rohos Logon Free Mac için ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir yazılım, ancak 15 günlük bir deneme süresinden sonra hizmeti beğendiğinizde devam edebilmek için tam paketi satın almanız zorunlu kılınmış.

YORUMLAR