Tom and Jerry

Tom and Jerry

(Windows-phone)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Tom and Jerry
Tom and Jerry
Tom and Jerry
Tom and Jerry
Tom and Jerry

Windows Phone için Tom ve Jerry Çizgi Film Uygulaması

Erkan Calp Son güncelleme 2 yıl önce

Tom ve Jerry'nin Tüm Bölümlerini Tek Bir Yerden İzleyin

Çocuklar kadar yetişkinlerin de izlediği nadir çizgi filmler arasında Tom and Jerry’nin bölümlerini yeniden izlemek istiyor ancak YouTube’da veya diğer platformlarda arama yapmaktan sıkıldıysanız çizgi filmle aynı adı taşıyan bu uygulamayı Windows Phone cihazınıza indirerek sorunu çözebilirsiniz. Tom ve Jerry’nin maceralarını konu alan yüzlerce bölümü tek bir yerden izleme kolaylığı sunan uygulamanın ücretsiz olması da harika.

Çok eskiden beri oynatılmasına rağmen asla eskimeyen bir klasik olan Tom ve Jerry çizgi filmini izlemek için tutturan bir çocuğunuz veya küçük kardeşiniz var ve de site site dolaşıp bölüm aramaktan sıkıldıysanız Tom and Jerry uygulamasını Windows Phone cihazınıza indirmenizi öneririm. Kedi Tom (Tahomas) ile fare Jerry arasında geçen komik mücadeleyi anlatan bu çizgi filmin 150’den fazla bölümünü mobil platforma taşıyan uygulamanın çizgi film izleme ekranı reklamlar barındırsa da sorunsuz çalışıyor. Oynatma, durdurma, ileri ve geri sarma fonksiyonları ve tam ekranda oynatma başarılı bir şekilde çalışıyor.

Tom and Jerry uygulamasında hafızaya alma özelliği de unutulmamış. Bu özellik sayesinde çizgi filmi yarım bıraktığınızda dönüp tekrar izlemek istediğiniz vakit çizgi film en baştan değil, bıraktığınız yerden başlıyor. “Nerede kalmıştım?” sorusunu sormuyorsunuz. Bunun yanında dilediğiniz bölümleri başlangıç ekranınıza sabitleyebiliyorsunuz.

Tom ve Jerry’nin tüm bölümlerine arama yapmadan ulaşabileceğiniz Tom and Jerry uygulamasının tek eksik yanı çevrimdışı izleme seçeneği sunmaması ve konuşma çok az olan bir çizgi filmde ne kadar aranır bilmiyorum ama Türkçe dublaj izlenememesi.

Tom and Jerry için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
93 / 8,819
İşletim Sistemi:
Windows Phone
Gereklilik:
Windows Phone 7.5 ve üzeri
Üretici:
Enigma

Eğlence Popülerleri

 1. My Talking Angela
  My Talking AngelaWindows Phone için Benim Konuşan Angela Oyunu
 2. Tom and Jerry
  Tom and JerryWindows Phone için Tom ve Jerry Çizgi Film Uygulaması
 3. Dizimobi
  DizimobiWindows Phone için Ücretsiz Dizi İzleme Uygulaması
 4. The Pink Panther Cartoons Free
  The Pink Panther Cartoons FreeWindows Phone için Pembe Panter Çizgi Film Uygulaması
 5. Kahve Falcım
  Kahve FalcımWindows Phone için Kahve Falı Uygulaması