Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 25-31 Ağustos

WPS Office WPS Office, Android ve iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş bir ofis uygulamasıdır. Uygulama yardımıyla Word, Excel ve Power Point formatında dosyalar hazırlayabilir ve bu formattaki dosyaları kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ayn

WPS Office

WPS Office, Android ve iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş bir ofis uygulamasıdır. Uygulama yardımıyla Word, Excel ve Power Point formatında dosyalar hazırlayabilir ve bu formattaki dosyaları kolayca görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda dökümanlarınızı popüler dosya depolama servisleri üzerine yüklemenize ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza da olanak sağlayan WPS Office, oldukça kullanışlıdır.

Photo Sphere Camera

Google'ın kendi kamera uygulaması olan Google Camera üzerinde yer verdiği Photo Sphere özelliği, Photo Sphere Camera uygulamasıyla birlikte iOS kullanıcılarının da beğenisine sunuldu. Kullanıcıların 360 derece açıyla veya başka bir deyişle küre fotoğraflar çekebilmelerine ve görüntülemelerine olanak sağlayan uygulama gerçekten oldukça etkileyici.

Radyonom

Eğer müzik dinlemeyi seviyorsanız Android ve iOS platformları üzerinde sizlere sunulan bir müzik dinleme uygulaması olan Radyonom'u mutlaka denemelisiniz. Türkçe pop, yabancı hit, arabesk, jazz gibi farklı 16 türde müzik dinlemenize olanak sağlayan uygulama ile o anki ruh halinize göre istediğiniz tür müziği dinlemek elinizde.

Wattpad

Farklı türler altında listelenmiş olan birçok kitabı okumanıza olanak sağlayan bir kitap okuma uygulaması olan Wattpad, Türkçe dil desteği sayesinde kolayca kullanabileceğiniz bir uygulama. Kitap okumanın dışında kendi kitaplarınızı yazarak diğer kullanıcılarla paylaşma şansını da sizlere sunan Wattpad üzerinde isterseniz sizin gibi kendi kitaplarını yazan diğer kullanıcıları da takip edebilirsiniz.

Fitbit

Günlük olarak spor aktivitelerinizi ve yeme içme düzeninizi takip edebileceğiniz ücretsiz bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız, Fitbit eminim ki sizlere ilaç gibi gelecektir. Ücretsiz olarak kaydolarak kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama sayesinde her gün ne kadar adım attığınızı, kaç kolari yaktığınızı veya yediğiniz besinlerden kaç kilo aldığınızı kolayca takip edebilirsiniz. Kendi belirleyeceğiniz hedefler doğrultusunda yine kendinizi motive ederek sağlıklı bir yaşam için gerekli adımı Fitbit ile atabilirsiniz.

TuruncuLevye

Türkiye'de oyunseverlerin en çok takip ettiği web siteleri arasında yer alan TuruncuLevye.com için hazırlanan resmi Android uygulamasıyla, site üzerinde yer alan tüm içeriklere kolayca ulaşabilir ve isterseniz kendi kullanıcı adınız ile oturum açarak tüm içeriklere yorum yazabilir veya yazılan diğer yorumlara cevap verebilirsiniz. Eğer sıkı bir TL takipçisiyseniz TuruncuLevye Android uygulamasına mobil cihazlarınız üzerinde mutlaka yer vermelisiniz.

YORUMLAR