TuruncuLevye

TuruncuLevye

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 547
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CNT Interactive

TuruncuLevye Android uygulamasıyla her an her yerden en son oyun incelemelerine ve videolarına mobil cihazlarınızdan erişebilirsiniz.

TuruncuLevye Türk oyuncularının hem PC hem de konsol oyunlarına dair en son haberlere, incelemelere ve videolara hemen ulaşabilecekleri, bir yandan da oyunlara özel video programlara göz atabilecekleri bir web sitesi olarak hayatına devam ediyordu ancak artık Android uygulamasına da sahip.

TuruncuLevye Android uygulaması sayesinde sitede yer alan tüm haberlere ve diğer içeriklere erişmek çok kolay hale geliyor. Evde, okulda, otobüste, işte ve her yerde oyunlara dair en son güncel içerikleri kaçırmamak için uygulamayı yüklemek yeterli hale geliyor. Bu içerikler farklı sekmelerde sunuldukları için sadece istediğiniz bölümleri görme imkanınız da mevcut.

Uygulamanın Android bildirim çubuğunda yeni içerikleri bildirmesi sayesinde her defasında uygulamayı kontrol etmeniz de gerekmiyor. Direkt olarak gelen bu bildirimlere göz atabilir ve eklenen yeni makalelerle videoları görüntüleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olan TuruncuLevye uygulaması, çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor ve bu nedenle 3G ya da Wi-Fi bağlantınızın aktif olduğundan emin olun.

Uygulamada yer alan incelemelerde oyunların puanlarını, artı ve eksi yönlerini görmek mümkün. Ayrıca kullanıcıların TuruncuLevye hesaplarını kullanarak giriş yapmalarına ve yazılara yahut videolara yorum yapmalarına da izin veriliyor. Elbette varolan içerikleri dostlarınızla paylaşmak istediğinizde kullanabileceğiniz sosyal paylaşım butonları da uygulama içerisinde var.

Eğer oyunlara ve oyunculuğa dair en son bilgilere anında ulaşmak istiyorsanız TuruncuLevye Android uygulamasına göz atmayı unutmayın.