Radyonom

Radyonom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,392
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici İnteraktif Medya

Radyonom, farklı müzik türlerini bir arada bulabileceğiniz kaliteli bir radyo uygulamasıdır.

Okulda, işte, tatilde, seyahatte, her an her yerde müzik dinleyen biriyseniz Radyonom.com’un resmi Android uygulamasını kesinlikle atlamayın. O anki ruh halinize en uygun müziği tek dokunuşla bulmanıza yardımcı olur. Toplam 16 tür arasından seçim yapabilir, sadece dinlemek istediğiniz türdeki müzikleri dinlersiniz.

Radyonom, farklı müzik türlerini bir araya toplayan ufak boyutlu ve hızlı bir radyo uygulaması. Kanal kanal gezip içerisinde bulunduğunuz duruma uygun müziği aramak zorunda kalmazsınız. Nerede eski şarkılar mı diyorsunuz? 70 – 80 ve 90’larda radyo kanallarında dönen parçalar tek dokunuş ötenizde. Güne sert bir başlangıç mı yapmak istiyorsunuz? Dream TV Rock tam size göre. Başınız ağrıyor ancak müzik dinlemek mi istiyorsunuz? Slow Türk’ün rahatlıcı parçalarına kulak verin veya Klasik müziğe geçiş yapın. İçinizden dans etmek mi geliyor? Sadece hareketli parçaların çaldığı kanalı açın.

O anda çalan parçayı hemen paylaşmanıza da izin veren Radyonom, akıllı telefon ve tabletinde müzik dinlemeyi seven herkese rahatlıkla önerebileceğim bir uygulama.