Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar Bölüm 24

Mindomo Mind map veya zihin haritası uygulaması olarak adlandırabileceğiz Mindomo, belli bir proje üzerinde çalışan bireylerin veya grupların çok daha etkili bir şekilde çalışmalarına olanak sağlamaktadır. Projelerinizi farklı başlıklar altında şekillendi

Mindomo

Mind map veya zihin haritası uygulaması olarak adlandırabileceğiz Mindomo, belli bir proje üzerinde çalışan bireylerin veya grupların çok daha etkili bir şekilde çalışmalarına olanak sağlamaktadır. Projelerinizi farklı başlıklar altında şekillendirebileceğiniz ve alt başlıklar yardımıyla projelerinizi en ince ayrıntısına kadar detaylandırabileceğiniz uygulama sayesinde tek bir proje üzerinde aynı anda birden fazla kişi çalışma şansına da sahipsiniz.

Squawkin

Mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir mesajlaşma ve sosyal ağ uygulaması olan Squawkin üzerinde güvenli bir şekilde mesajlaşma keyfini yaşayabilirsiniz. Ses ve resim gönderme, mesajlaşma, aynı anda grup sohbetleri yapabilme ve konum paylaşabilme gibi bir çok özelliği sizlerin beğenisine sunan uygulama, kullanmakta olduğu mesajlaşma uygulamalarından veya sosyal ağlardan sıkılan kullanıcılar için oldukça iyi bir alternatif.

RouteUp

Bir geziye çıkmadan önce izlemeniz gereken yolu veya başka bir deyişle rotayı otomatik veya elle belirlemenize olanak sağlayan başarılı bir uygulama olan RouteUp ile gezilerinizi sonlandırdıktan sonra, hazırlamış olduğunuz rotaları sevdiklerinizle paylaşma şansına da sahipsiniz. Aynı zamanda gezi süresince nerede ne kadar zaman geçirdiğinizi ve hangi yolları kullandığınızı da gösteren uygulama, yapacağınız gezilere çok daha farklı bir hava katıyor.

Findery

Seyahat etmeyi ve gezmeyi seven kullanıcıların oldukça hoşuna gideceğini düşündüğümüz bir uygulama olan Findery ile farklı mekanlarla ilgili diğer kullanıcılar tarafından yazılan incelemelere ve notlara kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere bir sosyal ağ ortamı da sunan uygulama üzerinde farklı mekanları ve kullanıcıları takip ederek; ister mekanlar hakkında yapılan yorumları isterseniz de takip ettiğiniz kullanıcıların gittikleri yerle ilgili yazdıkları incelemeleri takip edebilirsiniz.

WhoSampled

Müzik dinlemeyi seviyorsanız ve dinlediğiniz müziklerle ilgili çok daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak istiyorsanız WhoSampled'ın tam size göre bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Dinlediğiniz şarkının nerede ve kim tarafından üretildiği, farklı coverlarının veya remixlerinin olup olmadığını ve şarkı içerisinde kullanılan sampleların başka hangi şarkılar üzerinde kullanıldığı gibi birçok bilgiye ulaşmanıza olanak sağlayan uygulamayı mutlaka denemenizi öneririz.

YORUMLAR