Mindomo

Mindomo

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 588
  • DOSYA BOYUTU 8.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Expert Software Applications Srl

Mindomo programını kullanarak bilgisayarınızda zihin haritalarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Mindomo programı, sık sık kendi fikirlerini kağıda dökmek isteyen ancak bunu nasıl yapacağını bilemeyen kullanıcılar için hazırlanmış bir zihin haritası oluşturma programı olarak yayınlanmış ve ücretsiz olarak sunulan deneme sürümünde 3 harita hazırlamanıza izin veriyor. Dolayısıyla az sayıda zihin haritası yapmanız gerekiyorsa ücretsiz sürümü ile devam edebilir veya daha fazlası için ücretsizi denedikten sonra üyelik seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Programı kullanırken oldukça sade hazırlanmış ve tüm seçeneklerin elinizin altında olduğu arayüzden faydalanıyorsunuz. Bu arayüz sayesinde zihin haritanızda bulunacak olan tüm öğeleri birer birer ekleyebiliyor, bu öğelere diğer fikirlerinizi de bağlayarak tüm düşündükleriniz arasında somut bağlantılar kurabiliyorsunuz.

Program birden fazla kişinin aynı anda bir zihin haritası üzerinde çalışmasına izin verdiği için kullanım sırasında tüm ekip arkadaşlarınızdan da yardım alabiliyorsunuz. Mobil sürümlerinin de olması bilgisayarınıza erişemediğiniz anlarda haritalarınızı düzenleyip görebilmenize yardımcı oluyor.

Yerel olarak bilgisayarınıza kaydedilmiş olan mind map'leriniz, online olmanızın ardından bulut depolama sunucusunda depolanarak yedekleniyorlar. Dolayısıyla donanım hatalarından kaynaklanan veri kayıpları en aza indiriliyor.

Zihin haritaları üzerine eklenen görseller ve düşülen notlar sayesinde fikirleri detaylandırarak diğer kullanıcıların konuyu daha iyi kavramalarını sağlayabiliyorsunuz. Zihin haritalarını kullanarak proje geliştirmek isteyenlerin kesinlikle denemesi gerekiyor.