WhoSampled

WhoSampled

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 612
  • DOSYA BOYUTU 5.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WhoSampled

WhoSampled uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan dinlediğiniz şarkıların tüm diğer versiyonlarına erişebilirsiniz.

WhoSampled uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin dinledikleri şarkılar hakkında çok detaylı bilgilere erişebilmelerini sağlayan ücretsiz ve iyi tasarlanmış bir uygulama. Zira içerisindeki tüm araçlara anında erişim mümkün ve bu araçların ihtiyaç duyulan tüm bilgileri verdiklerini de eklemek gerek.

Dinlenen şarkının nerede ve kim tarafından üretildiği, cover ve remixlerinin olup olmadığı, müzik sampleları hakkında en detaylı bilgiler ve diğer tüm ihtiyaç duyulabilecek veriler uygulamanın içerisinde mevcut. Her ne kadar Türk şarkılar hakkında sunabildiği bilgiler biraz sınırlı olabilse de, yabancı müzik dinleyenlerin kesinlikle işini görecektir.

Aynı anda bir şarkının iki farklı versiyonunu dinlemenize de imkan tanıyan uygulama, böylece şarkılar arasındaki farkları daha kolay bir şekilde tespit etmenize yardımcı oluyor. Eğer coverlanan ya da remix yapılan bir şarkıda hangi sampleların kaç defa tekrarlandığını görmek isterseniz bu detaylara da giriş yapabiliyorsunuz.

Eğer bulduğunuz bilgileri ve parçaları arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz kullanabileceğiniz sosyal ağ paylaşım butonları da mevcut. Son zamanlarda en çok dinlenen ya da araştırılan parçaları da dünya çapında görebildiğiniz için yeni müzikler ve coverlar keşfetmenize de yardımcı olacağına inanıyorum.

Şarkıları en ince detaylarına kadar incelemek ve tüm farklı versiyonlarını dinlemek istiyorsanız kesinlikle denemenizi öneriyorum.