Squawkin

Squawkin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 486
  • DOSYA BOYUTU 3.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Squawkin Inc.

Squawkin uygulaması, yeni ve güvenli bir mesajlaşma uygulaması arayanların Android cihazlarında tercih edebilecekleri ücretsiz bir araç.

Squawkin uygulaması, son zamanlarda ortaya çıkmış en düzgün mesajlaşma ve sosyal uygulamalarından birisi olarak gözümüze çarptı ve Android akıllı telefonlarla tabletlerde ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Hem birebir sohbetlere hem de toplu iletişime imkan tanıması sayesinde oldukça geniş kitlelere hitap edebileceğinizi de belirtmek gerek.

Uygulamanın onu diğerlerinden ayıran en büyük özelliği şifrelenmiş ve güvenli bir mesajlaşma ortamı sağlaması. Hem gizlilik ayarlarının çok detaylı bir şekilde yapılabilmesi, hem de tüm mesajların şifreli olarak iletilmesi sayesinde kullanırken tüm hakimiyetin sizde olduğunu farkedebiliyorsunuz. Bunun yanında silmek istediğiniz mesajlar hem sizin cihazınızdan, hem alıcının cihazından hem de uygulamanın sunucularından tamamen kaldırılıyor.

Göndermek istediğiniz mesajları sesli, yazılı, fotoğraflı ve konum bilgili bir şekilde gönderebildiğiniz için nasıl isterseniz o şekilde topluluğunuza seslenebilirsiniz. Şimdilik maalesef video seçeneği yer almıyor ancak ilerleyen sürümlerde bu konuda çalışmalar da yapılacaktır.

Uygulama pek çok benzer uygulama gibi zorla kişisel telefon telefon rehberinize erişim istemiyor. Dolayısıyla arkadaşlarınızı eklemek için tek tek uğraşmanız gerekiyor ama bu özellik gizliliğine önem veren kullanıcılar için oldukça değerli olacaktır.

Gruplar kurma şansınızın olması dilerseniz binlerce kişiyi tek bir grupta toplayarak hepsine aynı anda seslenebilmenizi de sağlıyor. Uygulamanın arayüzünün oldukça temiz ve sade hazırlanmış olması ise tüm aradığınız özelliklere ekrandaki bir kaç tıklama ile ulaşabilmenizi sağlıyor. Eğer yeni ve kullanışlı bir mesajlaşma uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.