RouteUp

RouteUp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,573
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BBTechnologies

RouteUp uygulaması ile Android cihazlarınızdan gezi seyahat planlarınızı oluşturabilir ve rotanızı kaydedebilirsiniz.

RouteUp uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir gezi planlama uygulaması olarak karşımıza çıktı ve hem kolay arayüzü hem de çok işlevli yapısı ile tüm seyahat meraklılarının kesinlikle göz atmaları gerektiğini söyleyebilirim.

Uygulama gezileriniz sırasında devamlı olarak GPS uydularından pozisyonunuzu takip ediyor ve böylece tüm geziniz süresince nerelerde olduğunuzun harita üzerinde kaydını tutuyor. Rotanız kaydedilirken yolda geçirilen süre gibi bilgilerin de kaydını tuttuğu için geziniz sonlandığında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detaylara sahip olabiliyorsunuz.

Geziler sonlandıktan sonra dostlarınızla güzergahınızı ve neler yaptığınızı hemen paylaşabildiğiniz için sizden sonra gelecek olanlara da bir rehber hazırlayabiliyorsunuz. Hazırlanan rota çizimleri isterseniz haritada görünen resmi yollara göre çizilebiliyor, isterseniz de direkt olarak kendi gittiğiniz güzergah üzerinden belirlenebiliyor. Böylece yol gitmeyen yerlere yaptığınız ziyaretler de kayıt altına alınmış oluyor.

Tabii ki gezilerden önce bir rota oluşturma ve bu rotayı takip etme işlevi de uygulamada mevcut. Böylece önceden mola konumlarına kadar her noktayı harita üzerinde işaretleyebiliyor ve geziniz öncesinde tüm bir grupla da paylaşabiliyorsunuz.

Acil durum butonlarına da sahip olan uygulama, bu butonlara basıldığında güvenlik birimlerini hemen aramanızı sağlıyor ve bulunduğunuz konumu yakınlarınıza hemen aktarabiliyorsunuz. Sık sık doğa gezilerine ya da tarihi mekan ziyaretlerine çıkanların kesinlikle keyif alacaklarına inanıyorum.