Findery

Findery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 64
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2bkco

Findery uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizden kolayca gezi rehberlerine ulaşabilir ve kendi rehberlerinizi oluşturabilirsiniz.

Findery uygulaması, Android mobil cihazlar kullanan gezginlerin ve seyahat etmeyi sevenlerin kesinlikle denemeleri gereken ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Gidebileceğiniz her yer hakkında detaylı günlüklere veya kısa notlara ulaşabileceğiniz uygulama sayesinde, sizin dikkatinizden kaçan pek çok noktaya hemen erişebiliyorsunuz.

Eğer ziyaret etmek istediğiniz yerler varsa bunları ilk olarak uygulama içerisinde favorilerinize ekleyebiliyor, daha sonra ipuçlarını okuyabiliyor ve ziyaret ettiğinizde puan kazanabiliyorsunuz. Tabii ki diğer kişilerin ekledikleri bilgileri okumanın yanında kendi rehber ve ipuçlarınızı da yaratabildiğiniz için uygulamayı kullanan başkalarına da yol gösterebiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü herkesin en kolay şekilde farklı yerleri keşfedebilmesi için olabildiğince basit tutulmuş ve rehberlere ulaşım da oldukça basit. Hazırlanan rehber yazılar illa ki karmaşık olmak zorunda da değil. Vaktiniz varsa mekanlar hakkında geniş rehberler hazırlayabileceğiniz gibi, çok kısa notlardan oluşan imlemeler de bırakabiliyorsunuz.

Tabii ki uygulamayı kullanabilmek için Wi-Fi ya da 3G bağlantınız olması gerektiğini de unutmamalısınız. Aksi taktirde harita ve konum belirleme özelliğinden faydalanmak mümkün değil. Bu durum maalesef internet çekmeyen yerlere gerçekleştirdiğiniz gezilerde rehberlerinizi yayınlamanın üzerinde engel olabiliyor.

Sık sık geziler ve turlara katılanların göz atmaları yerinde olacaktır.