Yeni Teknoloji Gündemi Bölüm 1

Haftanın Öne Çıkan Uygulamaları: Facebook Lite: Facebook tarafından Android kullanıcıları için özel olarak geliştirilen Facebook Lite uygulaması ile internet kotanızı çok verimli bir şekilde kullanabileceğiniz gibi düşük donanım özelliklerine sahip akıllı

Haftanın Öne Çıkan Uygulamaları:

Facebook Lite:

Facebook tarafından Android kullanıcıları için özel olarak geliştirilen Facebook Lite uygulaması ile internet kotanızı çok verimli bir şekilde kullanabileceğiniz gibi düşük donanım özelliklerine sahip akıllı telefonlar üzerinde de yüksek performanslı bir Facebook deneyimi yaşayabilirsiniz.

Microsoft Outlook:

Microsoft tarafından geliştirilen bir e-posta istemcisi olan Microsoft Outlook ile tüm e-posta hesaplarınızı tek bir yerden hızlı ve kolay bir şekilde yönetebileceksiniz.

uCiC:

Harita üzerinde merak ettiğiniz mekanlarla ilgili, o an o bölgeye yakın olan kullanıcılar tarafından görüntüler almanıza olanak sağlayan oldukça yaratıcı bir uygulama olan uCiC sayesinde, gitmek ve görmek istediğiniz yerlerle ilgili anlık görüntülere hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Haftanın Öne Çıkan Mobil Oyunları:

Son of Light:

Eski atari oyunlarından anımsayacağınız, yeni dönemde beat'em up olarak geçen uçaksavar oyunu Son of Light bu haftanın şüphesiz en rahat oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sadece savaş geminizi kontrol ettiğiniz ve karşınıza gelen düşmanlara ateş ederek ilerlediğiniz oyun tamamen ücretsiz.

Helicopter Sim:

Mobil oyunlar bu hafta havada asılı kaldı! Bir başka havada geçen oyunumuz Holicopter Sim başarılı bir helikopter simülasyonu olarak meraklılarına güzel bir deneyim sunuyor. İyi düşünülmüş kontrol mekaniği ve ayrıntılı grafikleriyle helikopter sürmek nasıl bir duygu görebilirsiniz.

Day of the Viking:

Haftanın tek ücretli oyunu olan Day of the Viking, popüler beceri oyunu Angry Birds'ün fizik sistemine sahip olarak kulenize saldırı düzenleyen vikingleri engellemeye çalıştığınız cıvıl cıvıl bir oyun. Mancınık ve ok silahlarıyla fizik tabanlı atışlar gerçekleştirdiğiniz oyunda vikingler kapınıza dayanmadan kendinizi savunmanız gerekli.

Haftanın Öne Çıkan Haberleri:

Samsung Galaxy S5 İçin Android 5.0 Lollipop Türkiye'de Yayınlandı

WhatsApp Sesli Görüşme Özelliğini Bazı Kullanıcılara Açtı

Youtube Videoları Artık Farklı Sahne Açılarından İzlenebilecek!

Haftanın Öne Çıkan Sosyal Medya Başlıkları:

400$'lık Google Earth Ücretsiz Oldu

Bill Gates, tembel insanları işe alıyor.

Dünyanın en çok tweet sildiren ülkesi olduk.

Ne olacak bu GTA 6?

YORUMLAR