Helicopter Sim

Helicopter Sim

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 809
  • DOSYA BOYUTU 119.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RORTOS

Helicopter Sim gerçekçi fizik motoruyla öne çıkan bir helikopter simülasyonudur

Helicopter Sim eğer yüksek kaliteli bir simülasyon oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir helikopter simülasyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Helicopter Sim, simülasyon oyunlarında oldukça başarılı yapımlar ortaya çıkarmış olan RORTOS firması tarafından geliştirilmiş olan bir başka başarılı yapım. Helicopter Sim'de Hellfire Squadron adlı üstün yetenekli helikopter pilotlarından oluşan bir takımın üyesi olarak bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bu görevlerde düşman üslerine saldırıp savunma sistemlerini yok ediyoruz, ağır makinalı tüfeklerimizi ve füzelerimizi kullanarak düşman birliklerini durdurmaya çalışıyoruz.Bütün bu eylemleri gerçekleştirirken gerçekçi dinamiklerle helikopterimizi kontrol etmeye çalışmaktayız.

Helicopter Sim oldukça yüksek grafik kalitesine sahip. Oyunun fizik motoru da aynı kaliteyi koruyor. Oyunun ücretsiz versiyonda oyunculara 1 senaryoyu oynayabilme imkanı veriliyor. Bunun yanında 6 farklı görev, 18 farklı mücadele, değiştirilebilir hava şartlarına sahip serbest uçuş deneyimi bizi beklemekte.

Helicopter Sim'de helikopterimizi yönetirken her detayla ilgilenmemiz gerekiyor. Bu da oyunu gerçek bir simülasyon yapıyor. Eğer yüksek kaliteli bir simülasyon oyunu oynamak isterseniz Helicopter Sim'i tavsiye ederiz.