Day of the Viking

Day of the Viking

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 286
  • DOSYA BOYUTU 48.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici [adult swim]

Day of the Viking eğlenceli bir kale savunma oyunudur

Day of the Viking eğer Angry Birds tarzı fizik tabanlı oyun örneklerini seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir kale savunma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Day of the Viking'de vikinglerin saldırısı altında kalan kalelerden birinin savunmasını kontrol ediyoruz. Kalede yer alan ve kendinin bir hayli güzel olduğuna inanan bir prenses yardım çığlıklarıyla çırpınmakta. Bize düşen görev ise bu prensesi ne pahasına olursa olsun korumak. Fakat bu iş o kadar da kolay değil; çünkü vikingler kalemize durmadan saldırıyor. Onları durdurabilmek için okçularımızdan ve kayalar fırlatan dev sapanlardan yararlanabiliyoruz.

Day of the Viking'de kullandığımız silahları tıpkı Angry Birds'tekine benzer bir şekilde kontrol etmekteyiz. Sapanla kayalar fırlatırken düşmanların mesafesini ve fırlatma açısını belirlememiz gerekiyor. Biz farklı silahları kullanabildiğimiz gibi ilerleyen bölümlerde vikingler de farklı saldırı ve kuşatma silahlarını kullanabiliyorlar. Bu saldırılar karşısında bizim de özel stratejiler geliştirmemiz gerekiyor.

Day of the Viking renkli ve canlı 2 boyutlu grafiklerler donatılmış, kolayca oynayabileceğiniz bir oyun. Eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz Day of the Viking'i tavsiye ederiz.