Facebook Lite (APK)

Facebook Lite (APK)

kullanıcı

Facebook Lite (APK), çok daha az mobil veri ile çok daha hızlı bir Facebook deneyimini kullanıcılarına sunan ücretsiz bir uygulamadır.

Facebook Lite (APK), dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook'un resmi uygulamasının hafif sürümü olarak sosyal ağ kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Facebook Lite Nedir Ne İşe Yarar

Resmi Facebook uygulamasına göre çok daha az veri kullanan Facebook Lite, aynı zamanda batarya kullanımını da önemli bir ölçüde düşürmektedir. Uygulama sayesinde sosyal ağ kullanıcıları hem daha az veri tüketecek hem de Facebook üzerinde telefonlarıyla daha uzun süre geçirebilirler.

Facebook uygulamasında olduğu gibi yayın akışınızı kesintisiz olarak takip edebileceğiniz Facebook Lite ile arkadaşlarınızın yaptığı her türlü paylaşımı, fotoğrafı ve videoyu görebilirsiniz. Ayrıca Facebook üzerinde tarafınıza gelen tüm bildirimleri de uygulama yardımıyla kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Tüm Facebook içeriklerini minimize ederek hem hızlı hem de internet paketinizden tasarruf edebileceğiniz şekilde sizlere sunan Facebook Lite ile hem internet paketiniz daha uzun süre dayanacak hem de telefonunuzun şarjı daha uzun süre gidecek.

Özellikle eski model bir Android telefon kullanıcısıysanız, Facebook Lite tam olarak ihtiyacınız olan uygulama olarak dikkat çekiyor.