Canva (web)

Canva

Canva
ÜCRETSİZ
2  
1  
1  
0  
1  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27,898

  • Üretici

    Canva

Canva tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir web tabanlı tasarım servisidir.

Canva özellikle tasarımla uğraşan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir web servisi. Canva’yı kullanabilmek için hiçbir ücret ödemeye gerek yok. Sadece Facebook veya mail adresinizi kullanarak kayıt olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra Canva, „Hoşgeldin“ minvalinde bir mail attıktan sonra herhangi bir tacizde bulunmuyor veya rahatsız edici spam postalarla rahatsız etmiyor.

Servisi kullanmak gerçekten çok pratik. Ekranın sol tarafından çok sayıda hazır kalıp mevcut. Bu kalıplardan istediğinizi seçebiliyor ve beklentilerinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Kalıpların üzerine istediğiniz yazıyı yazabiliyor, renkleri ayarlayabiliyorsunuz.

Servisin en iyi tarafı da girişte bize hangi amaçla tasarım yapacağımızı seçme imkanı sunması. Seçenekler arasında Albüm, Sosyal Medya, Sunum, Poster, Facebook Kapak Fotoğrafı, Facebook Gönderisi, Blog, Doküman, Kart, Twitter Kapak Fotoğrafı ve bunlar gibi daha birçok alternatif mevcut.

Canva’nın kolay kullanım özellikleri buna benzer bir program kullanmamış kişiler tarafından bile sorunsuzca kullanılabilmesini sağlıyor. Eğer siz de hem kişisel hem de profesyonel hayatınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir tasarım programı arıyorsanız Canva’yı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR