Fancy (web)

Fancy

Fancy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    448

  • Üretici

    Fancy

Beğenilerinizi paylaşmak ve yeni şeyler keşfetmek için Fancy'e üye olabilir ve bu yeni nesil sosyal ağın tadını çıkartabilirsiniz.

Fancy yeni nesil paylaşım ağlarından biri. Siteye Facebook, Twitter ile veya e-posta adresinizle giriş yapabiliyorsunuz. Eğer üye olmak istemezseniz paylaşımları yine de görebilir fakat etkileşime geçemezsiniz.

İlginç ürün ve tasarımlar, moda, teknoloji, pet gibi hayatta ilgi alanımıza giren onlarca konuyu içeren site giderek büyüyen fotoğraf ağırlıklı sosyal ağlar arasında. Fancy'de pek çok ürünün satın alma adreslerini ve detaylı bilgilerini de bulabiliyorsunuz. Fancy'ye giriş yaparak kendi profilinizde paylaşımlar yapabilir ve beğendiğiniz profilleri takibe alabilirsiniz. Siteyi kişiselleştirme özelliklerini kullanarak kendinize daha uygun bir görünüme sokabilirsiniz. Fancy yaptığınız paylaşımlara göre profilinize rozetler ekleyerek "oyunlaştırma" özelliğiyle sizi siteye daha çok bağlıyor. İnternetten alışveriş yapmaktan hoşlanıyorsanız yepyeni keşifler yapmak için Fancy çok uygun bir adres.

YORUMLAR