Hero Zero (web)

Hero Zero

Hero Zero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    43,496

  • Üretici

    Playata GmbH

Süper kahraman olmak çocukluğumuzdan bu yana hepimizin aklında bir yer edinmiştir, herkesin böylesine çılgın bir hayali elbet olmuştur. Size hayalden fazlasını vaat eden Hero Zero ile bir süper kahraman olmaya hazır mısınız?

Süper kahraman olmak çocukluğumuzdan bu yana hepimizin aklında bir yer edinmiştir, herkesin böylesine çılgın bir hayali elbet olmuştur. Size hayalden fazlasını vaat eden Hero Zero ile bir süper kahraman olmaya hazır mısınız? Hemen oyuna kayıt olabilir, kendi karakterinizi kolayca yaratabilir ve süper kahramanınızı oluşturabilirsiniz.

Hero Zero’da bir MMO oyununda aradığınız her şey ve daha fazlası bulunuyor. Sizleri geniş ve muhteşem içeriği ile kendine hayran bırakacak olan Hero Zero’da aletler, elbiseler, süper güçler ve benzeri süper kahraman malzemeleri bekliyor. Ancak bununla da sınırlı kalmayan oyunda birbirinden zorlu görevler, bunların karşılığında kazanacağız ödüller ve rakiplerinize karşı meydan okumalar. Hepsi ve daha fazlası Hero Zero’da sizleri bekliyor.

Tamamen Türkçe dil desteğine sahip olan Hero Zero’yu hiçbir indirme işlemi gerçekleştirmeksizin kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden ücretiz bir şekilde, sadece üye olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Hero Zero’da amaç çevrenizi ve sevdiklerinizi serserilerden, çetelerden ve diğer kötü kişilerden korumak olacak.

Hero Zero’nun en keyifli yerleri ise hiç şüphesiz rakiplerinize meydan okumak olacaktır. Bu sayede hem gücünüzü icra edecek hem de yeteneklerinizi arttırabileceksiniz. Görevler ise kolaylık seviyesi git gide artan görevler olarak özel seçilmiştir. Oldukça keyifli ve sıkmayan yapıları ile Hero Zero’nun görevlerini seveceksiniz. Oyunun daha birçok özelliğine göz atmak ve faydalanmak için hemen kayıt olabilirsiniz Türkçe olarak, internet tarayıcınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR