IconFinder (web)

IconFinder

IconFinder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İhtiyaç duyduğunuz çeşitli ikonları, yüksek kaliteli ve ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Profesyonel tasarımcılar ve geliştiriciler tarafından tasarlanan yüzbinlerce yüksek kaliteli ikona ücretsiz şekilde ulaşabiliyorsunuz.

İnternette, sunumlarımızda ya da gerek duyduğumuz diğer çalışmalarda çeşitli ikonlara ihtiyaç duyuyoruz. İnternette yer alan çoğu görselin telif hakkıyla korunduğu ve özgürce kullanamayacağımız söz konusu olduğunda ise çeşitli zorluklarla mücadele etmek durumunda kalabiliyoruz. Bu tür ihtiyaçlar doğrultusunda kullanmamız için geliştirilen IconFinder adlı web servisi de, yüzbinlerce yüksek kaliteli ikonu ücretsiz olarak sunuyor.

Siteye girdiğinizde sizi karşılayan arama kutusuna, istediğiniz ikonun adını yazdıktan sonra karşınıza gelen görsellerden kolayca seçim yapabiliyorsunuz. Sol tarafta bulunan menüde; ikon formatı, ücretli / ücretsiz seçimi, lisans türü, ikon boyutu ve arkaplan rengi gibi çeşitli filtreleme seçenekleri sunan sitede aradığınıza kolayca ulaşabilmeniz için her şey düşünülmüş diyebilirim. Seçmiş olduğunuz ikonu SVG, PNG ve AI formatlarında indirmenize imkan tanıyan web sitesi, 16 x 16 piksel’den 512 x 512 piksele kadar geniş boyut aralıkları sunuyor.

YORUMLAR