Tag Galaxy (web)

Tag Galaxy

Tag Galaxy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tag Galaxy adlı internet servisi yardımıyla internet üzerinden milyonlarca resme kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tag Galaxy, internet üzerinden milyonlarca resme kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan bir web servisi. Ücretsiz olarak dünyanın her yerinden kullanıma sunulan bu servis, etiketlere göre resimleri seçiyor ve size milyonlarca resim bulabiliyor.

Popüler resim paylaşma platformu Flickr'dan destek alan bu servis, fotoğraf paylaşan insanların yazdıkları etiketleri hafızasına kaydediyor. Arama yapma işlemi oldukça kolay, sitenin anasayfasında bulunan arama bölümüyle kolaylıkla resim bulabilirsiniz. Mesela teknolojiyle ilgili resimler bulmak istiyorsanız arama çubuğuna "teknoloji" yazmanız yeterli. Site yazdığınız kelimeyi anında Flickr'dan arayarak karşınıza binlerce resim getiriyor. İngilizce kelimelerle arama yaptığınızda Türkçe kelimelere oranla daha fazla resme ulaşmanız mümkün. Resimler gezegen şeklinde kategorilendirilmiş bir biçimde sunuluyor ve en fazla resim olan gezegen daha büyük şekli alıyor.

Kullanıcılar tarafından en çok aranan kelimeleri sol alt köşede göstererek size kolaylık sağlayan site İngilizce dil desteğine sahip olmasına rağmen oldukça kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Herhangi bir üyelik sistemi istemeyen bu güzel servisi denemenizi tavsiye ederiz. 

İpucu: Bu sitede "Tamindir" kelimesini aradığınızda sitemizle ve ofisimizle ilgili bazı resimlere ulaşabilirsiniz.

 

YORUMLAR