twitteraudit.com (web)

twitteraudit.com

twitteraudit.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    205

  • Üretici

    Twitter Audit

Twitter'daki takipçilerinizin ne kadarının gerçek ne kadarının sahte olduğunu analiz edebilirsiniz.

Twitter hesabınızı takip eden kullanıcıların kaç tanesinin sahte, kaç tanesinin gerçek olduğunu merak ediyorsanız twitteraudit.com servisinden faydalanabilirsiniz.

Sosyal medya platformlarındaki “yumurta takipçiler” birçok kişinin başvurduğu yöntemlerden biri. Daha fazla takipçi elde etmek adına satın alınan ya da karşılıklı takip şeklinde uygulanabilen bu sistem birçok kişinin baş belası haline gelmiş durumda. Twitter hesabınızda birden takipçiler gelmeye başladıysa ve bunun nedenini anlayamıyorsanız, muhtemelen “yumurta takipçiler” etrafınızı sarmış demektir. Bu kullanıcılar bir süre sonra takipten çıksa da, bazıları hala takipte kalmaya devam edebiliyor. Peki bu hesapları birbirinden nasıl ayırt edebiliriz? Çözümü çok basit; twitteraudit.com platformu.

Web sitesine girdikten sonra “How many of your followers are real?” bölümünün altındaki kutuya kullanıcı adımızı yazarak, Audit butonuna basıyoruz. Twitter yetkilendirmesine izin verdikten sonra açılan sayfada; x gerçek, y sahte takipçi şeklinde istatistik görebilirsiniz. Hesabınızı takip eden gerçek kullanıcıların sayısı, sahte kullanıcılardan daha fazla olduğunda yüzde şeklinde Audit skorunuzu da görebilirsiniz.

YORUMLAR