2URVIVE (windows)

2URVIVE

2URVIVE
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

2URVIVE kuşbakışı kamera açısıyla oynanan bir aksiyon oyunudur

2URVIVE retro tarzda grafikleri bolca aksiyon ile birleştiren bir zombi oyunu olarak tanımlanabilir.

Kuşbakışı kamera açısıyla oynanan top down shooter türünde bir aksiyon oyunu olan 2URVIVE'da bir zombi kıyametinden sonra hayatta kalmaya çalışan 2 kardeşin hikayesi konu alınıyor. Yaşadıkların yerin her yanı yaşayan ölülerle çevrilen Alan ve John, evlerinde kapalı kalmanın bu kıyametten kurtulmalarına faydası olmayacağına karar veriyorlar ve silahlarını kuşanarak sokağa çıkıyorlar. Kahramanlarımız hayatta kalabilmek için zombileri yok etmek ve farklı görevleri tamamlamak zorundalar. Biz de kahramanlarımıza yardımcı olarak bu maceraya dahil oluyoruz.

2URVIVE'da kahramanlarımız farklı silahları kullanarak zombilerle savaşmaktalar. Makineli tüfek, pompalı tüfek, keskin nişancı tüfekleri, alev silahları, roket atarlar kullanabileceğimiz silahlar arasında. Bunun yanında oyunda farklı görev türleri de bulunuyor. Belli görevlerde birilerini korumaya çalışırken belli görevlerde zombiler üzerimize durmadan saldırırken hayatta kalmaya çalışıyoruz.

2URVIVE'da oyunu dilerseniz tek başınıza, dilerseniz aynı bilgisayar üzerinde co-op modunda arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. 2URVIVE'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz işlemci

- 1 GB ekran kartı

- DirectX 9.0

- 100 MB boş depolama alanı

YORUMLAR