AppSwitch (windows)

AppSwitch

AppSwitch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AppSwitch, sık kullandığınız mobil uygulamaların Windows Mağazası'nda alternatifinin olup olmadığını önerebileceğiniz bir uygulama.

iPhone, iPad veya Android cihazınızda kullandığınız uygulamaların alternatifini Windows Mağazası’nda bulmanıza yardımcı olan AppSwitch, Windows 8 tablet ve bilgisayarlarda ücretsiz olarak kullanabiliyor.

App Store ve Google Play, Windows Mağazası’na göre çok daha popüler olduğundan akıllı telefon ve tabletlerimizde kullandığımız pek çok uygulamayı Windows 8 Mağazası’nda bulamıyoruz. Resmi uygulamalar yer almadığından alternatiflere yöneliyoruz ancak mağazada binlerce uygulama yer aldığından aradığımızı bulamayabiliyoruz. Tam bu noktada önerebileceğim AppSwitch, favori uygulamalarınızı bulmanıza yardımcı oluyor ve vakit kaybetmeden mobilde kullandığınız uygulamanın Windows Mağazası’nda alternatifinin olup olmadığını görebiliyorsunuz. En güzeli de o anda alternatifi bulunmayan uygulama mağazaya giriş yaptığınızda – uygulama açık olmasa dahi- haberiniz oluyor.

AppSwitch, alternatif uygulamaları üç farklı sekmede sunuyor. Öne çıkanlar bölümünde o hafta dikkat çekenler yer alırken, popüler bölümünde en çok aranan uygulamalar, son bölümünde de en yeni eklenen uygulamalar yer alıyor. Özel bir uygulama arıyorsanız tabii ki arama işlevini kullanıyorsunuz.

AppSwitch Özellikleri:

  • iOS, Android ve BlackBerry platformundaki uygulamaların benzerlerini Windows 8 mağazasında arayın.
  • Windows, Apple, Google, BlackBerry uygulama mağazasında arama yapın.
  • Bildirimlerle, canlı kutucuklarla yeni uygulama eklendiğinde anında haberdar olun.
  • Son eklenen, popüler ve en çok oy alan uygulamalara göz atın.
  • Uygulama açıklamalarına, ekran görüntülerine, incelemelerine göz atın.
  • Uygulamaları arkadaşlarınızla paylaşın.

Mobil cihazınızda kullandığınız uygulamaların Windows Mağazası’nda yer alıp almadığını hızlıca öğrenebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız AppSwitch’den daha iyisini bulamayacağınızı söyleyebilirim.

YORUMLAR