ArcheBlade (windows)

ArcheBlade

ArcheBlade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ArcheBlade farklı oyun türlerini başarılı bir şekilde birleştiren bir online dövüş oyunudur

ArcheBlade içerisinde farklı oyun türlerinin güzel özelliklerini bir arada barındıran online altyapıya sahip çok oyunculu bir dövüş oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan ArcheBlade istedikleri oyunları yapamamaktan sıkılmış olan 6 geliştiricinin bir araya gelerek ve tamamen gönüllü olarak geliştirdiği bir oyun. ArcheBlade geliştirilirken Street Fighter ve Tekken gibi dövüş oyunları ile League of Legends ve DOTA gibi MOBA oyunları esas alınmış. ArcheBlade temel olarak bu iki farklı oyun türünü birleştiriyor ve oyunculara yeni ve benzersiz bir oyun tecrübesi sunuyor.

ArcheBlade'de oyunculara 14 farklı kahraman seçeneği sunuluyor ve oyuncular bu kahramanlardan birini seçerek farklı oyun modlarını oynayabiliyorlar. Oyunda yer alan her kahraman farklı yeteneklere, farklı avantajlara ve farklı dezavantajlara sahip. Bu sayede ArcheBlade tek düze bir oyun olmaktan kurtuluyor. ArcheBlade'de dilerseniz takım tabanlı savaşlara, dilerseniz tek başınıza hayatta kalmaya çalıştığınız PvP mücadelelerine katılabilirsiniz. Capture the Flag gibi klasik oyun modlarının da yer aldığı oyun bu yönüyle sınırsız eğlence sunmakta.

ArcheBlade teknoloji olarak Unreal Engine oyun motorunun gücünü arkasına alıyor. Bu oyun motoru yüksek karakter modellemeleri ve kaplamalarıyla öne çıkan bir oyun motoru olduğu için oyunda yönettiğiniz kahramanlar görsel olarak oldukça tatmin edici. ArcheBlade'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP ve üzeri
  • 1.86 GHZ Intel Core 2 Duo veya  2 GHZ AMD Athlon 64 X2 işlemci
  • 2 GB RAM
  • ATI HD3850 veya Nvidia GTX 250 ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 1.5 GB boş depolama alanı
  • İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR