aTube Catcher 3.8.6610 (windows)

aTube Catcher

aTube Catcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
1  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    259,468

  • Üretici

    Diego Uscanga

aTube Catcher tüm popüler video sitelerinden en beğendiğiniz videoları dilediğiniz formatta bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir video yakalayıcısıdır.

Popüler online video sitelerinin tamamını destekleyen mükemmel bir video yakalayıcısı program olan aTube Catcher ile YouTube, MySpace, Dailymotion, Megavideo, Metacafe, iFilm vb. 100'den fazla video sitesinden en beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirebilir, isterseniz indirdiğiniz videoları taşınabilir video oynatma aygıtınıza veya cep telefonunuza uygun formata anında yine aTube Catcher üzerinden dönüştürebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan program ile dilerseniz videoların sadece ses kayıtlarını "MP3" olarak kaydedebiliyorsunuz. Tüm format dönüştürme işlemlerini hiçbir ek programa gerek duymadan video indirmek için kullandığınız aTube Catcher üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi daha kaliteli görüntü ve ses elde etmek için kişiselleştirilebilir dosya indirme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Çok basit bir arayüze sahip olan programda indirmek istediğiniz video'nun adresini programa girdikten ve dosyayı kaydetmek istediğiniz klasör adresini belirledikten sonra geriye indirdiğiniz dosyanın kayıt formatını seçip indirme işlemini başlatmak kalıyor.

Varsayılan olarak MPEG4 AVI formatının ayarlandığı programda, 3GP, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, WMA, WMV, GIF, FLAC, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG, MOV, AVI formatlarının tamamına destek sağlanıyor. Yenilenen ve geliştirilen sürümleri ile aTube Catcher HD video desteği, Turbo hızlı download seçeneği gibi yeni özellikler ve birçok geliştirilmeye sahip.

Sonuç olarak aTube Catcher, kolay kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde internet üzerinden video dosyalarını indirmek için kullanabileceğiniz en başarılı yazılımlar arasında yer almaktadır.

Not: Program kurulum sırasında farklı yazılımlar için destek vermektedir. Bu nedenle kurulum sırasında yüklemek istediğiniz uygulamaları seçerken dikkat ediniz.

Desteklenen Bazı Video Sitesi Adresileri:

www.youtube.com
vids.myspace.com
video.yahoo.com
video.google.com
www.dailymotion.com
www.veoh.com
www.vimeo.com
www.ifilm.com
www.metacafe.com
www.vox.com
www.megavideo.com
www.bebo.com
www.megarotic.com
www.break.com
www.hi5.com
www.videoshare.com

YORUMLAR