YouTube Music Downloader

YouTube Music Downloader

kullanıcı
 • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
 • TOPLAM İNDİRME 2,195,079
 • DOSYA BOYUTU 43.00 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici YoutubeMusicSoft

YouTube Music Downloader, Youtube müzik indirme programı olarak kullanabileceğiniz kullanışlı bir Youtube mp3 dönüştürme programıdır.

YouTube Music Downloader, YouTube müzik indirme, mp3 dönüştürme programlarının başında geliyor. Youtube'da beğendiğiniz videolara ait müzikleri bilgisayarınız üzerine indirmek için kullanabileceğiniz Youtube müzik indirme programı olarak görev yapmaktadır. YouTube videolarını MP3, MP4 ve diğer formatlarda PC'nize bedava indirebileceğiniz bir program arıyorsanız, YouTube Music Downloader programını tavsiye ederiz.

YouTube Müzik İndirme Programı

Youtube üzerinden müzik indirme işlemlerini gerçekleştirmeniz olanak sağlayan Youtube Music Downloader ile Youtube'dan mp3, müzik ve video indirme de yapabilirsiniz. Youtube mp3 dönüştürme işlemlerini de destekleyen program son derece kullanışlıdır.

Sadece bilgisayarınız için değil aynı zamanda Youtube üzerinden akıllı telefonlar, PSP ve iPod için müzik indirme işlemlerini de güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan müzik indirme programı gerçekten türünün en iyi örneklerinden bir tanesidir.

Aynı zamanda oldukça sade ve şık bir arayüze sahip olan Youtube Music Downloader'ın tek kötü yanı piyasada ücretsiz rakipleri olmasına rağmen, programın deneme sürümü olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor olmasıdır. Deneme sürümünü ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Youtube Music Downloader'ı beğenmeniz durumunda satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

YouTube Müzik İndirme Nasıl Yapılır?

 • YouTube Music Downloader'ı İndirin: YouTube Müzik İndirme programını bilgisayarınıza indirin ve kurun.
 • YouTube'da Beğendiğiniz Müziği Seçin: Solda bir Kategori Listesi göreceksiniz. En sevdiğiniz müzik kategorisini seçin ve üzerine tıklayın veya sol alt köşede Arama çubuğunda favori müziğinizi aratın. Müzik Tarayıcısının açıldığını göreceksiniz. Açmak için müzik bağlantısına veya resme tıklayın. Müzik tarayıcısı penceresinin üstünde Now Download This Music Now butonu görünecek; müziği indirmek için bu butona tıklayın.
 • Müzik Dönüştürme için Bir Dosya Formatı Seçin: Videoları indirdikten sonra dönüştürmek için şu dosya çıkış formatlarını seçebilirsiniz:
 1. HD/HQ MP4 (Yüksek Dijital/Yüksek Kaliteli MP4 Formatı)
 2. MP3 (Müzik Formatı)
 3. AVI (Microsoft Windows Medya Dosya Türü)
 4. WMV (Zune/PocketPC Dosya Türü)
 5. MOV (QuickTime Dosya Türü)
 6. MP4 (iPod/PSP/MP4 Oynatıcı Dosya Türü)
 7. 3GP (Cep Telefonu Video Dosyası Türü)
 • İndirin ve Dönüştürün: İndir butonuna tıklayın ve arkanıza yaslanın. İndirme tamamlandığında Ding sesi çalacak ve dönüştürülen dosyanın nerede olduğunu görmeniz için yeni bir pencere açılacak.

YouTube MP3 İndirme Nasıl Yapılır?

 • YouTube indiriciyi başlatın ve videonun YouTube sayfasını açın: YouTube Music Downloader'ın çalışır durumda olduğundan emin olun. İndirmek istediğiniz videonun YouTube sayfasına gidin.
 • Video bağlantısını kopyalayın: En üstte videoyu indirmek için gerekli olan YouTube Video URL bağlantısını bulacaksınız. Ctrl + C kısayolunu kullanarak video URL'sini kopyalayın.
 • İndirme ekleyin: Programda İndir butonuna tıklayın. Açılır pencerede kopyaladığınız URL'yi ilgili bölüme yapıştırın.
 • Dosya biçimi gereksinime göre değiştirin: Bazı kullanıcılar hem ses hem de video dosyasını indirmek isterken, bazıları sadece sesi indirmek ister. YouTube MP3 Downloader ile ikisi de mümkün. URL bölümü altında format listesini görebilirsiniz. MP4, MP3, AVI, WMV, MOV, 3GP ve daha birçok formatta indirebilirsiniz.
 • İndirin: İndirme yerini ayarladıktan sonra İndir butonuna tıklamanız yeterlidir. İndirme boyutuna ve bant genişliğinize bağlı indirme işlemi birkaç saniye ile birkaç dakika arasında tamamlanır. İndirme işleminizin kesilmesi, durması durumunda endişelenmeyin! İndirici, otomatik devam ettirme özelliğine sahiptir.