YT Saver YouTube Converter

YT Saver YouTube Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,534
  • DOSYA BOYUTU 102 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici YTSaver

YT Saver YouTube Converter; YouTube, TikTok gibi birçok platformdan indirme yapmaya yarayan bir programdır.

YouTube MP3 dönüştürme işlemi için ses kaybı yaşamadan indirme yapan YT Saver YouTube Converter, birçok yeni özellikle karşımıza çıkıyor.  Diğer birçok programa göre oldukça başarılı olan YT Saver YouTube Converter indirerek saniyeler içinde istediğiniz dosyayı indirebiliyorsunuz.

YT Saver YouTube Converter İndir

YT Saver YouTube Converter indirmenin avantajlarından biri de diğer indirme programlarından oldukça farklı olmasıdır. Öyle ki 10 binden fazla siteyi desteklemektedir. Bu da birçok programdan önde olduğunu ve büyük fark yarattığını göstermekte.

Popüler olan YT Saver YouTube Converter uygulaması Windows ve Mac platformlarında ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Özellikle YouTube üzerinden video indirmek oldukça sıkıntı çünkü böyle bir özellik tanıyor. YT Saver YouTube Converter'da YouTube, Facebook, Instagram ve Twitter gibi birçok popüler platform bulunmakta ayrıyeten SoundCloud, Vevo, Mixcloud, Bandcamp gibi platformlarda bulunmaktadır.

YT Saver YouTube Converter 20'den fazla formatı desteklemesi ayrıca dönüştürme yapması büyük bir avantaj. YT Saver YouTube Converter diğer uygulamalardan 10 kat daha hızlı ve güvenilir bir indirme programıdır. 10'dan fazla video çeşiti bulunan programın bir tıkla YouTube ve Spotify'dan çalma listelerini, kanalları, albümleri indirme imkanı da bulunmakta.

Bu video boyutları ise şöyle: MP4, MOV, WMV, AVI, FLV, MKV, HEVC MP4, HEVC MKV, 3GP, iPhone/iPod, iPad, Android Telefon, Android Tabletler. Ayrıca ses dosyaları ise şu şekildedir: MP3, M4A, MKA, WAV, AAC, FLAC, AIFF, OGG

Her programda bulunmayan özellik YT Saver YouTube Converter uygulamasında bulunuyor ve YouTube videolarını birçok dil desteği ile altyazılı bir şekilde indirmeye izin veriyor. 480p'den 8K (480p, 360p, 720p, 1080p, 2K, 4K, 8K) çözünürleğe kadar video indirebileceğiniz YTSaver programı, aynı zamanda şık bir arayüze sahiptir. YouTube MP3 dönüştürme de ise 320kbps'ye kadar .mp3'e dönüştürme imkanı tanıyor. 

YouTube'u PC/Mac'te MP3'e Nasıl Dönüştürürüz?

  • Programı kurun.
  • Dönüştürmek istediğiniz YouTube videosunun URL'sini kopyalayın.
  • Kopyaladığınız linki YT Saver YouTube Converter'da ilgili kısma yapıştırın.
  • İndir seçeneğine tıklayın. 
  • İşlem tamamlanmış olacaktır.