Wise Video Downloader

Wise Video Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,413
  • DOSYA BOYUTU 2.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wise Video

Wise Video Downloader, Youtube üzerinde video arayabileceğiz ve istediğiniz videoları bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Wise Video Downloader ile Youtube üzerinde istediğiniz videoları kolayca arayabilir ve isterseniz karşınıza çıkan arama sonuçları içerisinde yer alan videolardan istediklerinizi kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bir nevi Youtube video indirme programı olarak adlandırabileceğimiz Wise Video Downloader ücretsiz ve kullanışlı bir yazılım olmasıyla da dikkat çekmektedir.

Yüksek çözünürlüklü, yüksek kaliteli veya full HD videoları bilgisayarınıza indirebilir ve daha sonra indirmiş olduğunuz tüm videoları çevrimdışı olarak TV, iPhone, iPad, MP4 çalar veya diğer taşınabilir oynatıcılarınız üzerinde izleyebilirsiniz.

Programın arayüzünün oldukça şık ve kullanışlı olmasının dışında, kullanıcılara sunmuş olduğu tarayıcı açmadan Youtube üzerinde arama yapabilme özelliği de gerçekten çok yararlıdır. Bu sayede aradığınız kelimelerle ilgili karşınıza çıkan arama sonuçları içerisinden, bilgisayarınıza indirmek istediğiniz videonun altında bulunan "Videoyu İndir" butonuna tıklayarak, videoyu bilgisayarınıza indirmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca Wise Video Downloader ile arkadaşlarınızdan gelen Youtube linklerini doğrudan indirme şansına da sahipsiniz. İndirmek istediğiniz Youtube videolarına ait bağlantı adreslerine sahipseniz, program içerisinde yer alan "URL ekle" butonuna tıkladıktan sonra, elinizdeki linki bu bölüme yapıştırarak video indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Toplu indirme desteği de sunan Wise Video Downloader gerçekten piyasayada yer alan Youtube video indirme programları arasında en iyilerden bir tanesidir.