Free Music & Video Downloader

Free Music & Video Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,983
  • DOSYA BOYUTU 21.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The SZ Development

Free Music & Video Downloader, onlarca farklı internet sitesi üzerinden kolayca video ve müzik indirmenizi sağlayan bir programdır.

Free Music & Video Downloader, video ve müzik indirme işlerinde kullanılabilecek bir programdır.

Çok kullanılan internet siteleri üzerinden video indirme işini çoğunuz çözmüş olsanız da daha az kullanılanlar için çalışır programlar ya da internet siteleri bulmak çok da kolay değil. Bu sorunu çözmek için harekete geçen The Sz Development, yayınladığı Free Music & Video Downloader isimli programla birlikte otuz altı farklı internet sitesi üzerinden kolayca indirme yapmanıza olanak sağlıyor.

Soundcloud, Vimeo, YouTube ve VK gibi çok kullanılan internet sitelerinin yanı sıra bilmediğiniz onlarca farklı site üzerinde de çalışan programı kullanması da bir hayli basit. Tek yapmanız gereken şey; indirmek istediğiniz videonun ya da müziğin bağlantı adresini kopyalamak ve programa yapıştırmak. Bundan sonrasında içeriğin kolayca bulunduğunu ve inmeye başladığını görebilirsiniz.

Bununla birlikte Kinox.to ile bağlantılı olan uygulama sayesinde, dizi ya da filmleri de kolayca aratıp, bilgisayarınıza bunları da indirmeniz mümkün. Kullanımı bir hayli kolay olan bu programa kesinlikle göz atmalısınız.